Sozialen Medien

3 Ocak 2020 Cuma Payitaht Abdülhamid Var mı Yok mu Neden Yayınlanmadı?

TRT1 ekranlarında yayınlanan Payitaht Abdülhamid 3 Ocak 2020 Cuma günü var mı yok mu oldukça merak ediliyor. Payitaht Abdülhamid Var mı Yok mu Neden Yayınlanmadı? gibi merak edilen sorulara hemen yanıt vermek istiyoruz ve TRT 1 ekranlarında cuma günleri fenomen haline gelen payitaht Abdülhamid dizisi hakkında 3 Ocak cuma günü neden yayınlanmadı niçin ekrana gelmediğini hemen detayları ile birlikte sizlere yazmak istiyoruz.

3 Ocak 2020 Cuma Payitaht Abdülhamid Var mı Yok mu3 Ocak 2020 Cuma Payitaht Abdülhamid Var mı Yok mu Neden Yayınlanmadı?

3 Ocak 2020 cuma günü TRT ekranlarında yayınlanması beklenen payitaht Abdülhamid dizisi neden yok niçin yayınlanmadı sorusuna hemen cevap verelim; sevilerek izlenen cuma günleri dizisi payitaht Abdülhamid 3 Ocak 2020 cuma günü yeni yıl dolayısıyla ekrana verilen aradan dolayı 1 haftalık zorunlu ara verdi ve dizinin yeni bölümü 3 Ocak cuma günü yayınlanmayacak. payitaht Abdülhamid 3 Ocak cuma yayınına 1 hafta ara verdikten sonra kaldığı yerden bir sonraki hafta devam edecek.

10 Ocak 2020 cuma günü payitaht Abdülhamid dizisi var mı yok mu?

cuma günleri 4 sezondur sevilerek izlenen payitaht Abdülhamid dizisi 3 Ocak 2020 cuma günü TRT’nin bir haftalık ara vermesi nedeniyle bu hafta ekrana gelmeyecek dizinin yeni bölümü bir sonraki hafta yani 10 Ocak 2020 cuma günü kaldığı yerden devam edecek. yeni yılla birlikte diziler genellikle yayın akışına 2 haftalık ara verdiler ancak TRT sadece 1 hafta ara vererek reklam pastasının yeniden dağıtılması ve yeni reklam sözleşmeleri nedeniyle bu hafta dizilerin yayınlanmadığı hatta özel kanallarda 2 hafta ekrana gelmeyen diziler nedeniyle TRT 1 hafta ara verdi ve payitaht Abdülhamid dizisi 3 Ocak cuma günü ekrana gelmezken yeni bölümü 10 Ocak 2020 cuma günü kaldığı yerden devam edecek.

Abdülhamit dizisi 3 Ocak 2020 cuma günü yayınlanmazken yeni bölümü 10 Ocak cuma günü kaldığı yerden devam edecek.

3 Ocak 2020 cuma günü Payitaht Abdülhamid Var mı Yok mu Neden Yayınlanmadı? Payitaht Abdülhamid dizisi cuma akşamları Trt1 ekranlarında yayınlanıyordu. Ancak bu hafta Trt1 de yayınlanmayacak. Payitaht Abdülhamid dizisi 3 Ocak 2020 cuma akşamı yayınlanmayacak ama neden? Yoksa erken final mi yapacak? Bilgileri konumuzun devamında.

3 Ocak 2020 cuma Payitaht Abdülhamid Var mı Yok mu?

8 Kasım cuma Payitaht Abdülhamid dizisi var mı yayınlanacak mı? 8 Kasım cuma akşamı Payitaht Abdülhamid dizisi yayınlanacak. Ancak dizi normal saatinde başlamayınca seyirci neden başlamadı diye soracak. İşte bu soruların cevaplarını sizlerle paylaşıyoruz. Payitaht Abdülhamid dizisi 8 Kasım cuma günü 20:00 da başlaması gerekirken 1 saat gecikmeli olarak başlıyor.

Payitaht Abdülhamid dizisi cuma akşamı saat 21:00 da yayınlanacak. Payitaht Abdülhamid dizisi cuma akşamı yayınlanacak ancak gecikmeli yayınlanacak bu yüzden de siz bitti diye düşünmeyin. Çünkü Payitaht Abdülhamid dizisi kaldığı yerden özetsiz olarak saat 21:00 da başlayacak ve yayınlanacak.

Payitaht Abdülhamid 8 Kasımda Neden Geç Başlıyor?

Payitaht Abdülhamid dizisi 8 kasım cuma günü saat 20:00 da yayınlanacak diye beklerken Trt1 izleyicisi Mevlid Kandili Özel programı ile karşılaşacaklar. Mevlid Kandili programı 1 saat sürecek. Sonrasında Payitaht Abdülhamid dizisi yeni bölümü başlayacak. Payitaht Abdülhamid dizisi bu cuma gününe özel olarak özetsiz yeni bölüm olarak yayınlanacak.

Mevlid Kandili olduğundan dolayı özel bir program yayınlıyor Trt1 kanalı. Mevlid Kandili özel programını izleyerek dinimizin en anlamlı günlerinden olan Mevlid Kandilini yad ettikten sonra Payitaht Abdülhamid dizisinin yeni bölümünü izleyebilirsiniz.

Payitaht Abdülhamid dizisi yeni bölümünde neler olacak?

Abdülhamid kimyasal silah sattığını öğrendiği bir tüccarı tutuklatır. Zalman sinsice bir plan yapar ve savaşın yankıları ile Payitaht inlesin ister.. İngiliz sefirini yakalanan tüccar kurtarmak için saraya serbest bıraktırmak için saraya gönderir. Osmanlı ve İngilizleri karşı karşıya getirecek bu olay sonrasında tüccarın serbest bırakılması için kimyasal silahlar patlayacaktır.  Sonunda beklenen savaş başlar.

Sokaklarda üç fıçı barut vardır ve patlamaya hazırdır. Ahmet Paşa bunların peşlerine düşer. Ahmet Paşa’nın bulduğu fıçılar kimsayal olmayan barutlardır. Tehlikeli kimyasal barutlar hala Payitaht’ın sokaklarında gezmektedir. Joris Robina’nın kızını alabilmek için geri döner. Çocuk Darülhayrı Ali’dedir. Onu alabilmek içinde Halil Halid’in iznine muhtaçtır. Halil Halid’i tuzağa düşürüp ele geçirirler. Halil Halid’in adamları okul yolunda önlerini keser.

Silahlar patlamak üzeredir ancak çok yakınlarda küçük çocuklar vardır. Haremde Nureddin veba hastalığına hastalanınca yakalanınca kıyamet kopar. Cemile, Bidar’ı suçlar büyük bir öfkeyle. Naime ise kapalı kaldığı bodrum katında olayların sandığından daha büyük olduğunu anlar ve Bidar Sultan’la birlikte misyonerliğin ardındaki ismi araştırmaya devam eder. Bu arada veba salgını bütün haremi sarar… Ortalıkta panik havası hakimdir. Abdülhamid ve Bidar araştırmaları sonucu Payitaht’ta vebaya dair bir vaka olmadığını öğrenirler, mikrobun saraya kasıtlı sokulduğunu anlarlar… Payitaht Abdülhamid dizisi yeni bölümü 8 kasım cuma akşamı yayınlanıyor. Yeni bölümü sata 21:00 da Trt1 ekranlarında başlayacak. 

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD 95. BÖLÜM BASIN ÖZETİ 8 KASIM 2019 CUMA

Abdülhamid savaşların seyrini, ülkelerin haritalarını değiştiren en güçlü silahın haberleşme ve istihbarat olduğunu bilmektedir. Bunun için de herkesin peşine düştüğü yeni icat telsizi alma görevini Halil Halid ve adamlarına verir.

Selim Paşa’nın yaşayıp yaşamadığı muamması bu kez de Ahmet Paşa’nın karşısına çıkar, onun elini ayağını bağlar. Bidar, ölüm döşeğindeki Nureddin’e sımsıkı sarılmış, kendisine veba bulaşma ihtimalini önemsememiştir.

Tecrittekilerin durumu daha da kötüye giderken, Ester, Vladmir’le bir plan yapar. Tecritteki vebalı hastaları yakacak ve ailelerine Abdülhamid hastalığı böyle kurutma yolunu seçti, evlatlarınızı yaktırttı diyecektir. Gerçekten de yangını çıkartır… Alevler her yeri sararken, Bidar Sultan’ı da kötü bir sürpriz beklemektedir.

Cemile Sultan ise eline geçen bir pusulayla hayatının şokunu yaşar. Abdülhamid Zülüflü İsmail Paşa’dan silah fuarına dair bilgi beklemektedir. Zalman hala Zülüflü’nün kendi taraflarında olduğundan emin değildir. Zülüflü’yü ateşe atar.

Halil Halid ve adamları nihayet Payitaht’ı Joris ve adamlarının zulmünden kurtarır. Halil Halid herkesi şokta bırakacak beklenmedik bir şey yapar. Abdülhamid, Halid Halid ve Zülüflü hakkında nasıl bir karar verecektir?

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"