Sozialen Medien

#44. Toronto Film Festivali’nde Beğeniyle Karşılanan Netflix Filmi The Platform’dan Fragman Yayınlandı #SosyalMedya #Tv #BB

44. Toronto Film Festivali’nde Beğeniyle Karşılanan Netflix Filmi The Platform’dan Fragman Yayınlandı


Dünya prömiyerini yaptığı 44. Toronto Film Festivali’nin Gece Yarısı Çılgınlığı seçkisinde Halkın Seçimi ödülünü kazanan Netflix filmi The Platform’dan fragman yayınlandı. Konusuyla merak uyandıran film, 20 Mart’ta Netflix’te yayınlanacak.

Kariyerini yapımcı olarak şekillendiren Galder Gaztelu-Urrutia‘nın ilk uzun metrajına imza attığı The Platform, dünya prömiyerini yaptığı 44. Toronto Film Festivali’nde dikkatlerini üzerine çekti. Festivalin yılın önemli korku-gerilim filmlerinin yer aldığı Gece Yarısı Çılgınlığı seçkisinde gösterilen film, bu seçkideki Halkın Seçimi ödülünü kazanmasıyla adını geniş kitlelere duyurdu.

  #Heute bei RTL: Super witzige MCU-Action, in der Iron Man total nervt

Netflix’te izleyici karşısına çıkacak olan filmin senaryosunu David Desola ve Pedro Rivero ikilisi kaleme alıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ise Zorion Eguileor, Ivan Massagué, Alexandra Masangkay, Antonia San Juan gibi isimler yer alıyor.

The Platform, 20 Mart’ta Netflix’te Yayınlanacak

İzleyiciyi distopik bir geleceğe götüren The Platform, her katta bir hücrenin, her hücrede iki kişinin olduğu dikey bir hapishanede geçiyor. Her gün sadece iki dakika bu dikey hapishanenin en üst katından aşağı yiyecek gönderiliyor. Üst kattakiler yiyecekleri ele geçirmek için zamana karşı yarışırken, en alt kattakiler açlık içinde her geçen gün biraz daha vahşi, biraz daha radikal hâle geliyor.

Film de üst kattakilerin alttakilere göre daha iyi beslendiği bu hapishanedeki bir mahkûmun, herkese yeterince yemek ulaşması için sistemde değişiklik yapmaya başlamasıyla yaşanan olayları konu alıyor. Hikâyesiyle merak uyandıran film, 20 Mart‘ta Netflix’te yayınlanacak. Filmden yayınlanan fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

  #Kuruluş Osman dizisinde bir sahne heyecanı artırdı! #SosyalMedya #Tv #BBKaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"