Sozialen Medien

5 Ocak Güvercin Dizisi Var mı Yok mu? 12 Ocak Yeni Bölüm Yayınlanacak mı?

Star TV ekranlarında yayınlanacak olan Güvercin dizisinin 7. Bölümü 5 Ocak 2020 pazar günü ekrana gelmeyince Güvercin dizisinin yeni bölümü ne zaman yayınlanacak diye merak edildi. Güvercin dizisi 5 Ocak Pazar günü neden yayınlanmadı, Güvercin dizisinin yeni bölümü 12 Ocak Pazar günü yayınlanacak mı gibi merak edilen sorular ardarda izleyiciler tarafından bizlere yönetilmeye başladı.

Biz de bu konuda Güvercin dizisinin 5 Ocak Pazar günü neden yayınlanmadığını Star TV ekranlarında 7. bölümü ile ekrana gelmesi beklenen Güvercin dizisinin 7. Bölümü ne zaman yayınlanacak, 12 Ocak Pazar günü Güvercin dizisinin yeni bölümü olacak mı gibi sorulara hemen cevap verelim. Öncelikle 5 Ocak 2020 pazar günü Star TV ekranlarında Güvercin dizisi ekrana gelmeyecek.  

5 Ocak Güvercin Dizisi Var mı Yok mu?

Güvercin dizisinin 5 Ocak 2020 pazar günü ekrana gelmeyen yeni bölümü bir sonraki hafta 12 Ocak Pazar günü kaldığı yerden devam edecek. Yeni yılda ekrana gelecek olan Güvercin dizisinin 2020 yılında yılbaşı ile birlikte bir haftalık ara verdiğini ve sonraki hafta yani 12 Ocak günü kaldığı yerden yeni bölümü ile devam edeceği kesin olarak öğrenildi.

Bildiğiniz üzere diziler yeni yılla birlikte bir veya iki haftalık ara vermişler ve yeni yılda birçok kanal dizileri ekrana yeni bölümleri ile getirmemişti. Star TV’de pazar akşamları yayınlanan Güvercin dizisinin yeni bölümü 5 Ocak Pazar günü yayınlanmadı ve dizinin yeni bölümü 12 Ocak 2020 pazar günü kaldığı yerden devam edecek.

12 Ocak Güvercin Dizisi Yeni Bölüm Yayınlanacak mı?

Oldukça iyi bir izleyici kitlesine sahip olan Güvercin dizisinin Star TV ekranlarında pazar akşamlarına ciddi bir ivme kazandırdığı ve geçtiğimiz sezon birçok dizisinde hüsran yaşayan Star TV’nin pazar günleri Güvercin dizisi ile pazartesi günleri de Sefirin Kızı dizisi ile kendisine gelmeye başladığını ve 2020 yılına iyi başlangıç yapan diziler arasında yer aldığını söyleyebiliriz.

Almış olduğu reyting oranları ile oldukça iyi bir çıkış yakalayan Güvercin dizisinin 5 Ocak Pazar günü yayınlanmayacağı ve 12 Ocak Pazar günü kaldığı yerden yeni bölümü ile ekrana geleceğini bir kez daha hatırlatalım. Özellikle izleyiciler 5 ocak’ta Güvercin dizisi yayınlanmasa bile bir sonraki hafta yani 12 Ocak Pazar günü Güvercin dizisinin olup olmayacağına oldukça sık bir şekilde soruyorlardı. Star TV ekranlarında yayınlanan Güvercin dizisi yeni bölümüyle 12 Ocak Pazar günü 7. Bölüm ile ekrana gelmeye devam edecek.

Star TV 2020 yılında yeni dizileri ile reytinglere damga vurmaya hazırlanırken pazar akşamları yayınlanan Güvercin dizisi oldukça iyi bir çıkış yaptı. Güvercin dizisinin reytinglerini daha önceki konularımızda paylaşmıştık. İlerleyen haftalarda Güvercin dizisinin daha da çok izleyici çekeceği göz önünde bulundurulursa dizinin sezon finali yaparak gelecek sezon da devam edeceğini şimdiden ilan edebiliriz.

Sizce Güvercin dizisi nasıl, diziyi sevdiniz mi izlediniz mi beğendiniz mi, bu konular hakkındaki yorum ve görüşlerinizi merak ediyoruz. Lütfen sizler de aşağıya Güvercin dizisi ile ilgili yorum ve görüşlerinizi yazarak 5 Ocak Pazar günü dizinin yayınlanmasını nasıl buldunuz? 12 ocak’ta yeni bölümüyle ekrana gelecek olan Güvercin dizisi hakkındaki yorumlarınızı merak ediyoruz lütfen aşağıya yazınız.

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"