Sozialen Medien

#A24’un Yeni Korku Filmi Saint Maud’dan Fragman Yayınlandı #SosyalMedya #Tv #BB

A24’un Yeni Korku Filmi Saint Maud’dan Fragman Yayınlandı


Dünya prömiyerini yaptığı 44. Toronto Film Festivali’nde beğeniyle karşılanan, A24’un dağıtımcılığını üstlendiği korku filmi Saint Maud’dan yeni fragman yayınlandı.

Son yıllarda The Witch, Hereditary, It Comes at Night ve Midsommar gibi beğeniyle karşılanan korku filmlerine imza atarak korku sinemasında son yıllarda yaşanan rönesansa öncülük eden A24, bu yıl da Saint Maud ile korku sinemasına önemli bir katkıda bulunacak gibi görünüyor.

Geçtiğimiz yıl dünya prömiyerini yaptığı 44. Toronto Film Festivali’nde beğeniyle karşılanan film, bu yıl vizyonda sinemaseverler ile buluşacak. A24’un dağıtımcılığını üstlendiği film önümüzdeki ay ABD ve Kanada’da vizyona girdikten sonra, mayıs ayında aralarında Türkiye’nin de bulunduğu pek çok ülkede sinemalara konuk olacak. Toronto’daki prömiyerinin ardından gösterildiği festivallerde de övgü toplayan film için heyecanlı bekleyişimiz sürerken, filmden yeni bir fragman yayınlandı.

  #Martin Scorsese Yeni Filmi Killers of the Flower Moon’un Bir Western Olacağını Açıkladı #SosyalMedya #Tv #BB

A24’un Yeni Korku Filmi Saint Maud, 29 Mayıs’ta Vizyona Girecek

Saint Maud’un yönetmen koltuğunda ilk uzun metrajlısına imza atan Rose Glass oturuyor. Filmin başrollerinde Zero Dark Thirty, A Quiet Passion, Little Men filmleriyle tanınan Jennifer Ehle ve The Lord of the Rings dizisinde genç Galadriel’i canlandıracak olan Morfydd Clark yer alıyor. Şu ana kadar gelen yorumlar Clark’ın adını önümüzdeki yıllarda sıkça duyacağımızı gösteriyor.

Günahkâr bir dünyada inanç, delilik ve kurtuluş gibi olguları tüyler ürpertici ve ilginç bir vizyonla izleyiciye aktaran film, bir bakımevi hemşiresi olan muhafazakâr Maud ile kanser olan hastası Amanda’yı konu alıyor. Maud, ölmek üzere olan Amanda’nın ruhunu kurtarmayı saplantı hâline getirirken kendisini karanlık bir yolun içerisinde buluyor.

  #Corporate 3. Sezon Tarihi Belli Oldu izle

Bu yılın en çok konuşulan korku filmlerinden biri olacak gibi görünen Saint Maud, 29 Mayıs’ta vizyona girecek.Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"