Sozialen Medien

#Afili Aşk’ta finale giden yol büyük bir hata ile başladı! #SosyalMedya #Tv #BB

Afili Aşk’ta finale giden yol büyük bir hata ile başladı!

BuradaBiliyorum.Com / Detay – Kanal D ekranlarında izleyicilerle Çarşamba akşamları buluştuğu yaz aylarında Afili Aşk müthiş bir performans sergilemişti. Kanal D’nin de yaz ekranının kurtarıcısı durumuna gelmişti. Sezon başlayıp yeni diziler art arda gelmesine rağmen Çarşamba akşamları sağlam durdu.Ne zaman ki Kuruluş Osman başladı, Afili Aşk’ta gerileme de başladı.

Doğduğun Ev Kaderindir’in yayınlanmasının ardından bir de senaryoda Kerem ile Ayşe’yi ayırıp, heyecanı yükseltip hatası yapılınca dizi bir daha dikiş tutmadı.

Önce Cumartesi sonra Perşembe gününe alınan dizi bu hamleler sonrasında da reytingini yükseltemedi.  Burcu Özberk ve Çağlar Ertuğrul’u başrolde buluşturan Afili Aşk 2 bölüm daha ekranda kalacak ve 19 Mart’ta son kez hayranlarının karşısına çıkacak.

  #SİYAD, Onur ve Emek Ödülleri Sahiplerini Açıkladı #SosyalMedya #Tv #BB

Milliyet Cadde yazarlarından Sina Koloğlu,diziyle ilgili yaptığı yorumda şu ifadesiyle dikkat çekti:

“Şimdi bu ortamda ‘Afili Aşk’ yine iyi direndi. Önce gün değiştirdi. Sonra bir daha değiştirdi. Ama izlenme oranı yetmedi. Senaryo Kerem ile Ayşe’yi ayırdıktan sonra, bir daha toparlayamadı.”

Bu söz de gösteriyor ki senaryoda yapılan bir hatanın bedeli final oluyor.

Haberleri instagram’da takip et –> @BuradaBiliyorum

Abone olun

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"