Sozialen Medien

#Afili Aşk’ta her şey kökünden değişiyor! #SosyalMedya #Tv #BB

Afili Aşk’ta her şey kökünden değişiyor!

BuradaBiliyorum.Com / Detay – Perşembe akşamlarına alınan Afili Aşk’ın Kanal D tarafından korunduğu bir gerçek. Yoksa dizi şimdiye kadar çoktan yayından kaldırılmıştı. Çarşamba akşamları reytingler iyice düşünce Cumartesi’ye kaydırılan dizi artık Perşembe akşamları yayınlanıyor.

Dün akşam ilk perşembe performansı ise reytingler açısından korkunç. Afili Aşk, totalde 18’inci, AB’de 24’üncü, ABC 1’de 19’uncu oldu. Reytingleri yerlerdeki dizide şayet bir final kararı gelmez ise yepyeni bir dönem başlıyor.

12 Mart’ta yayınlanacak olan 37. yeni bölümde Ayşe hamile olduğunu açıklıyor. Bu gelişmeden sonra artık izleyiciler bir takım kısır döngülerinin yerine hızlı bir şekilde sonuçlanan hamileliğin bir bebeğin diziye katılması ile renklenebileceği görüşünde.

  #Spenser Confidential: Karakter rehberi ve oyuncu kadrosu #SosyalMedya #Tv #BB

Tabii ki de izleyiciler açısından Afili Aşk eskisi kadar çok dikkat çekmiyor. Senaristler her yolu denediler,şimdi de bebek meselesi üzerinden ilgi çekip çekemeyeceklerine bakacaklar.

Kanal D’nin yurt dışı satışları nedeniyle Afili Aşk’ı desteklediği artık biliniyor. Ancak dizinin reytingleri artık kabul edilebilir sınırın çok altına geldi. Bakalım Kanal D daha ne kadar arkasında durabilecek.

Haberleri instagram’da takip et –> @BuradaBiliyorum

Abone olun

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"