Sozialen Medien

#Alp Navruz’un Ceren Yılmaz yorumu çok şaşırtıcı! #SosyalMedya #Tv #BB

Alp Navruz’un Ceren Yılmaz yorumu çok şaşırtıcı!

BuradaBiliyorum.Com / Detay – Zümrüdüanka dizisinde Ceren Yılmaz ile Başrolde yer alan ünlü oyuncu Alp Navruz, Magazin Noteri programından Ali Eyüboğlu’nun sorularını Ürgüp’te yanıtladı.

Dizi setindeki karavanda yapılan röportajda oyuncu birçok konuda detaylar anlattı. Navruz’un partneri hakkında dikkat çeken ifadeleri vardı. Ceren Yılmaz, Zümrüdüanka başladığı zaman Alp Navruz’a izleyiciler tarafından pek yakıştırılmamıştı. Hatta Yılmaz’a ciddi oyunculuk eleştirileri de yapılmıştı. Ancak sonrasında bu eleştiriler kesildi ve dizi hayranları Zümrüt ve Serhat ikilisinin uyumlu hallerini gördükçe de çifte sahip çıktı.

Partneri Ceren Yılmaz ile uyumlu olup olmadıkları konusunda sorulan soruya Alp Navruz, şaşırtıcı bir yanıt verdi. Oyuncu, “Şu an 3 ay oldu.Çok birlikte sahnelerimiz olmadı, son döneme kadar olmamıştı.Arkadaşlık olarak gayet iyi gidiyor. Zaman içinde de uyum ya da elektriği göreceğiz” diye konuştu.

  #Güldür Güldür Show 240.Bölüm Fragmanı (Sezon Finali) ve Özeti izle

Alp Navruz’un net bir ifade kullanmaması şaşırtıcıydı. Zira dizinin 7 bölümü geride kaldı ve bu oldukça uzun bir zaman dilimine denk geliyor. Ünlü oyuncu daha henüz bir uyum yakalayamadıklarını mı düşünüyor, işte bu detay dikkatleri çekti.

İşte Alp Navruz’un açıklamaları:

Haberleri instagram’da takip et –> @BuradaBiliyorum

Abone olun

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"