Allgemeines

#Altuğ İşler’e Göre, Bitcoin’de (BTC) Esas Rallinin Başlaması Bu Şarta Bağlı

Altuğ İşler’e Göre, Bitcoin’de (BTC) Esas Rallinin Başlaması Bu Şarta Bağlı

Yerli kripto para topluluğunun öne çıkan isimlerinden Altuğ İşler, Bitcoin’de çok beklenen rallinin ne zaman başlayacağına dair ipuçları verdi.

Asıl rallinin Bitcoin’in ABD borsalarından ayrıştığında yaşanacağını belirten İşler, şunları söyledi:

“Asıl ralli Bitcoin’in ABD borsalarıyla korele gidişinden ayrışması sonrası gerçekleşecek. Kritik soru: hisse balonu patlamadan önce mi yoksa sonra mı ayrışacak?”

Asıl ralli #Bitcoin’in Abd borsalarıyla korele gidişinden ayrışması sonrası gerçekleşecek. Kritik soru hisse balonu patlamadan önce mi yoksa sonra mı ayrışacak… En büyük zararı balon yok bu yükselişin makro temelleri var diye kendini kandıranlar görecek. Detaylar bugün yayında https://t.co/wAN8KHunwI

— Altuğ İşler (@altugisler) June 29, 2020

Topluluktan diğer bir başarılı isim Oytun Es ile, YouTube kanalları ‘Kripto Teknik’te kripto para gündemini yorumlayan İşler; Temmuz ayında dikkat edilmesi gereken altcoin’lerle ilgili de açıklamalarda bulundu.

Temmuz Ayında Bu Altcoin’lere Dikkat

  • IOST’un takip edilmesini öneriyorum.
  • 4 Temmuz’da Stem’in hard fork’u var.
  • 7 Temmuz’da TRON 4.0 geliyor, hatta fiyatlanmaya bugünden başladı. Gizlilik özellikleri ile birlikte daha işlevsel bir altyapı geliyor; bu açıdan önemli olarak görülebilir. Her ne kadar merkezi bir yapı olduğunu kabul etmiş olsak da, bu altcoin ciddi anlamda kullanılıyor.
  • 7 Temmuz’da Ontology Gas (ONG) ücretleri 500’den 2500’e çıkarıyor. Bu demek oluyor ki daha fazla talep görecektir.
  • 12 Temmuz’da Verge’ün yarılanması var.
  • Temmuz ayında BNB’de bir coin yakma olayı gerçekleşecek.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.

Türkan Babacan

Türkan Babacanhttps://www.coinkolik.com

Uzun yıllardır İngilizce dilinde çevirmenlik, tercümanlık, bakanlıklarda proje danışmanlıkları yapan Türkan, aynı zamanda iyi düzeyde İspanyolca da bilmektedir. Şimdilerde hukuk eğitimi görmekle beraber, çok yönlü olmayı sevmekte, bir süredir kripto para birimi alanında çeviri ve haberler üzerine uzmanlaşmaya çalışmaktadır. Bu disiplinleri birleştirerek bilişim hukuku üzerine bir yüksek lisans eğitimi hedeflemektedir.

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz Genel kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Dizi || Film izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"