Technologie

Apple AirPods sonrası kablolu kulaklıklara “küpe” dokunuşuApple AirPods sonrası küpe olan EarPods modelleri

Apple AirPods satışlarıyla başarıyı yakalamışken gözden düşen “kablolu” EarPods modelleri de kendine moda alanında yer buluyor. Karşınızda EarPods küpeleri.

Apple kablosuz kulaklık dönemine geçiş yaptığından bu yana AirPods modelleri piyasayı adeta domine ediyor. Firmanın kablolu kulaklık modelleri EarPods‘lar ise gözden düşmüş durumda. Ancak bu kulaklık kendilerine yepyeni bir alanda yer bulacak gibi görünüyor. EarPods modellerini hala kulağınıza takabilirsiniz; bir küpe olarak. Beef’s World’ün yeni aksesuar seçenekleri arasında EarPods küpeler bulunuyor. Küpeler kulaklığın her bir tekinden oluşuyor. Çantanızda birbirine dolanmış gibi bir görünümü bulunan EarPods’lar sallantılı küpe alternatifleri arasındaki yerini hızla alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple EarPods küpeleri 40 dolar

Eski herhangi bir kablolu kulaklığınızla evde kendi kendinize de yapabileceğiniz modellerin yurt dışı fiyatı ise 40 dolar olarak listelenmiş. Özellikle AirPods kullanırken bir de bu kulaklığın takıldığı düşüncesi şüphesiz zihinlerde garip bir görsel oluşturuyor. Bu fikir ise tasarımcının aklına trende gördüğü bir kullanıcı sayesinde gelmiş. Kablosu birbirine dolanmış kulaklıklarının bir tekini kulağına takan yabancı diğer tekini ise kulağından sarkıtarak sallantılı küpe etkisi yaratmış. Tasarımcı, bu kullanımı gördükten sonra kişinin iznini alarak fotoğrafını çektiğini ve tasarımını hayata geçirdiğini kaydediyor. Söz konusu küpelerden bir çift edinmek isterseniz buradaki internet sitesi üzerinden ürüne ulaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

AirPods’a benzer deneyim sunan kablosuz kulaklık arayanlara güçlü alternatif


Daha çok teknoloji makalesi okumak isterseniz teknoloji kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!