Spiel

Araç savaşları başlasın! PUBG Mobile 0.16.0 güncellemesi yayında; işte tüm yeniliklerPUBG Mobile

PUBG Mobile 0.16.0 güncellemesiyle Kış Festivali geldi. EVO alanı ise oyuncuları yeni oyun modu Mekanik Öfke’ye davet ediyor.


PUBG Mobile 0.16.0 güncellemesini iOS ve Android cihazlar için indirmeye sundu. Yeni güncelleme beraberinde Erangel’e kışı getiriyor. Klasik modda Erangel haritasını seçen kullanıcılar Toplanma Alanı’nda karlarla kaplı Kış Cenneti ile karşılaşıyor. Oyuncular maça girdiklerinde teleferiğe binerek karlı dağlara çıkabiliyor ve snowboard yapabiliyor. Yeni güncelleme iyileştirme özelliğini de geliştiriyor. Sağlık çantaları, ağrı kesiciler, enerji içecekleri, sargı bezleri, ilk yardım kitleri, adrenalin şırıngaları ve diğer modlardaki bazi malzemeler artık hareket halinde de kullanılabiliyor. Ancak malzemeler kullanılırken hareket hızı düşürülüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

PUBG Mobile 0.16.0 güncellemesiyle gelen Mekanik Öfke

Bu güncellemenin en heyecan verici yeniliklerinden biri EVO alanına gelen yeni oyun modu. Mekanik Öfke adını taşıyan bu modda araçlı savaşlar başlıyor. Bu moda girdiğinizde oyuncular iki gruba ayrılıyor. Mitralyöz, Pompalı veya RPG gibi güçlü silahlarla kuşatılmış araçlarla oynadığınız bu modda bir oyuncu sürücü diğer oyuncu da nişancı olarak rastgele şekilde atanıyor. Sürücüler aracı kullanırken aynı zamanda ateş de edebiliyor. Mekanik Öfke Takımlı Ölüm Maçı modunda düşman aracını yok ettiğinizde bir puan kazanıyorsunuz. Sonuç olarak hedefe ilk ulaşan takım kazanıyor. Mekanik Öfke Savaş Puanı modunda ise yeterli sayıda sandık toplayan takım kazanan oluyor. Aracınız yok edilirse o zaman topladığınız puan sandıklarını da kaybediyorsunuz.

Bakış açısını değiştirmek için de daha basit kontroller eklenmiş. Klasik mod, Eğlence modu ve Eğitim Sahası’nda üçüncü şahıs maçları tek butonla birinci şahısa dönüştürebiliyorsunuz. Ayrıca bu güncellemeyle beraber oyunda takım arkadaşını öldüren oyuncular şikayet edilirse o maç içindeki diğer eylemlerden men ediliyor. Yeni güncellemeyi telefonunuzun uygulama mağazasından indirebilirsiniz.

İlginizi çekebilir

PlayStation Plus aralık ayı ücretsiz oyunları

Daha çok oyun makalesi okumak isterseniz oyun kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!