Sozialen Medien

#Aşk Bir Rüya 21. Bölüm Özeti 9 Mart Tapki Olayların Ardında Bihan Olduğunu Anlar #SosyalMedya #Tv #BB

Aşk Bir Rüya 21. Bölüm Özeti 9 Mart Tapki Olayların Ardında Bihan Olduğunu Anlar

Aşk Bir Rüya dizisinde Bihan üvey annesi Vasu’nun isteği üzerine Tapki ile Duruv’un evlenmesine engel olacaktır. Arkadaşı Pan’a durumu anlatır ve ondan yardım ister. Pan Krisnakant’ı arar ve evliliğin olmayacağını, aksi taktirde zarar geleceğini söyler. Krisnakant ve ailesi bunun bir şaka olduğunu düşünür. Duruv’u aramak isterler ancak Krisnakant önce babayı aramalarının daha doğru olacağını söyler. Aşk Bir Rüya 9 Mart Özeti başlıyor.

Aşk Bir Rüya 21. Bölüm Özeti

Bihan Pan’ın adamlarıyla Krinsksnt’ın evine gitmesini ve orayı dağıtmasını ister. Baba tehdit haberini alınca Bihan’ı çağırır ve olaya müdahale etmesini ister. Bihan iki arada bir derede kalmıştır. Arkadaşı Pan eve gelmiş ve dağıtmaya başlamıştır. Krisnakant ve ailesi korku içindeyken Bihan yetişir ve adamları pataklamaya başlar. Pan bize neden vuruyorsun diye tepki gösterirken Bihan babam öyle emretti der. Adamların gitmesinin ardından Şub Bihan’a sarılır. Bihan evden ayrılıyor.

  #Anthony Hopkins’li The Father Fragmanı Yayınlandı

Aditi etrafı düzeltirken bir sim kartı bulur. Numaranın kime ait olduğunu bulmak için telefonuna takar ve babasını arar. Numaranın kime ait olduğu ortaya çıkmaz ancak Tapki bu simi Bihan’ın elinde gördüğünden emindir. Bu da demek oluyor ki bütün olanların ardında Bihan’ın parmağı vardır. Tapki bu simin Bihan’a ait olduğunu Aditi’ye de söyler. Aditi şimdi ne yapacağını soruyor.

Tapki Bihan’ı arar ve simini burda bıraktığını söyler. O sırada Pan ile konuşan Bihan şok olurken Pan telefonu alır ve simin Bihan’a ait olmadığını, belki de adamların olduğunu söyler. Tapki özür dileyerek telefonu kapatır. Ertesi gün Gelin alma merasimi vardır. Duruv ve ailesi ile Tapki ve ailesi karşılaşır. Vasu Bihan’a bakarken Bihan her şeyin yolunda olduğunu söyler. Bu evliliği durduracaktır.

  #Malazgirt 1071 (13 Mart’ta Sinemalarda) #SosyalMedya #Tv #BB

Ponam Duruv’a tilak yapmak üzereyken bir kadın durun diye bağırır. Herkes o yöne bakarken kadın Duruv’un karısı olduğunu söyleyerek Duruv’u şaşırtır. Duruv hayır manasında Tapki’ye bakarak kafasını sallar. Baba kadına nerden çıktın diyerek sinirlenir. Kadın elindeki sahte belgeleri göstererek Duruv ile evli olduklarını söyler. Kadın Duruv diye Bihan’ın elini sıkı sıkıya tutuyor ve seni bırakmayacağım diye feryat ediyordur. Bihan elini bırakmasını isterken baba böyle kadınların para için her şeyi yapabileceklerini söyler ve polise haber verilmesini ister. Pan kadını dışarı çıkarır.

Kız isteme kaldığı yerden devam eder. Bihan Pan’a gider ve onu beceriksizliğinden dolayı azarlar. Tapki ise terasa çıkmıştır ve onları duymuştur. Tapkş Bihan’a gelir ve şüphelerinde haklı olduğunu söyler. Adamları gönderen ve kadını başımıza bela etmeye çalışan sen mişsin der. Bunu neden yapıyorsun diye sorar. BU sırada diğer aile üyeleri Tapki’yi arıyordur. Tapki ve Duruv’un ailesi terasa çıktıklarında Bihan ve Tapki’nin konuşmalarına şahit olurlar. Bihan Tapki’ye kekeme olduğun için Duruv ile evlenmeni istemiyorum derken herkes şoktadır. Ancak Tapki ve Bihan ailelerden habersizdir.

  #Zu brutal: Diese Szene wurde in „Star Wars 9" nicht gezeigt

Duruv Bihan’a gelir ve neden böyle düşünüyorsun diye sorar. Bihan Vasu’nun dediği gibi kekeme bir kızı sana yakıştıraadığım için bu evliliğin olmasını istemiyorum der. Babası onu tokatlar ve ondan utandığını söyler. Evlilik tamamlanana kadar Bihan’ı evden kovduğunu söyler. Vasu Bihan’a duygusal şantaj yapar ve ne pahasına olursa olsun Tapki’yi kabul etmeyeceğini söyler. Bihan o zaman ne yapmam gerektiğini söyle der. Aşk Bir Rüya 9 Mart Özeti sona erdi.

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"