Sozialen Medien

#Aşk Bir Rüya 24.Bölüm Fragmanı ve Özeti #SosyalMedya #Tv #BB

Inhaltsverzeichnis

Aşk Bir Rüya 24.Bölüm Fragmanı ve Özeti

  • Konu içerisindekiler
  • FRAGMAN
  • YORUMLAR

Aşk Bir Rüya 24.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. KANAL 7 ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Aşk Bir Rüya dizisinin yeni bölümü 12 Mart Perşembe akşamı saat 21.30 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Jigyasa Singh ve Manish Goplani gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Aşk Bir Rüya bu hafta yayınlanacak mı?

Kaynak: http://fragmanlar.im/02wxh

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

  Yemin Dizisi 137. Bölüm Özeti 10 Aralık Salı Fragmanı
Yeni Bölüm Özeti

Dizinin özeti en kısa sürede bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalın. Son bölümde neler yaşandı?

Dhruv Thapki’nin Bihan’la evlendiğini öğirenince yıkılır. Bihan ise üvey annesinin kendisine yalan söylediğini anlayınca Dhruv’a karşı mahcup olur. Dhruv ve Bihan arasındaki sır açığa çıkacak mı?

Dhruv Bihan’ın karşısına çıkıp yaptıkları için hesap sorar. Bihan Dhruv’un Thapki’ye gerçekten aşık olduğunu duyunca Vasu’nun yalan söylediğini anlar. Aşık olduğu kadının başkasıyla evli olduğunu öğrenen Dhruv yıkılır. Yaşananlardan habersiz olan Thapki Dhruv’a duygularını açar. Çutki ise düğün fotoğraflarına bakar ve damat başlığını aslında Bihan’ın olduğunu görür ve bunu herkese söylemek ister. Dhruv ve Bihan’ın sırrı açığa çıkacak mı?

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"