Sozialen Medien

#Aşk Bir Rüya 5 Mart Perşembe 17. Bölüm Fragmanı Yayınlandı #SosyalMedya #Tv #BB

Aşk Bir Rüya 5 Mart Perşembe 17. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Kanal 7’nin yeni Hint dizisi Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 5 Mart Perşembe tarihli 17. bölümüyle ekrandaki yerini almaya hazırlanıyor. Dizinin yeni bölümünden ilk görüntüleri videoda bulabilirsiniz.

Thapki ve Dhruv için bir parti düzenlenir. Bu partiye gelen Sakşi onların yakınlığını görünce çok kıskanır. Onu kimsenin olmadığı bir yere götüren Sakşi Thapki’ye ne yapacak.

Vasu yeni ilaçlarla birlikte yeniden duymaya başlar. Sakşi ise onun Thapki’nin kekeme olduğunu bilmediğini anlar ve ona bu gerçeği söylemek için elinden geleni yapar fakat başarısız olur. Dhruv kendileri için düzenlenen partide Thapki’yi arkadaşlarıyla tanıştırır. Sakşi, Dhruv ve Thapki’nin yakınlığını görünce çok kıskanıp onun canını yakmak ister.

  Zümrüdü Anka Müzikleri Dizide Çalan Şarkılar (Jenerik Fon)

Thapki’yi kimsenin olmadığı bir yere götüren Sakşi onu hırpalamaya çalışır. Sakşi Thapki’ye zarar verebilecek mi?

Dizinin genel hikayesi:

Kekemeliği yüzünden kimsenin evlenmek istemediği Thapki sevgi dolu bir kızdır. Düğün günü kekemeliği yüzünden terk edilen Thapki hayatını değiştirmeye karar verip bir işe girer. Yeni işinde kendisini nelerin beklediğinden habersiz olan Thapki hayatının aşkını bulabilecek mi?

Aşkın her sorunu çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ hafta içi 21:30, hafta sonu 21:00’de Kanal 7 ekranlarında…

Yönetmen: Ranjan Kumar Singh, Mayank Gupta Vaibhav ve Vansraj Singh

Oyuncular: Jigyasa Singh, Manish Goplani, Ankit Bathla, Sheena Bajaj, Monica Khanna, Jaya Battacharya, Jairoop Jeevan, Sabina Jat

Tür: Dram , Romantik

Yapımı: 2015 – Hindistan

  #Streit bei „Bares für Rares”: Anstößige Rarität sorgt für hitzige Diskussionen

Haberleri instagram’da takip et –> @BuradaBiliyorum

Abone olun

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"