Sozialen Medien

#Aşk Bir Rüya 63.Bölüm Fragmanı ve Özeti #SosyalMedya #Tv #BB

Inhaltsverzeichnis

Aşk Bir Rüya 63.Bölüm Fragmanı ve Özeti

  • Konu içerisindekiler
  • FRAGMAN
  • YORUMLAR

Aşk Bir Rüya 63.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. KANAL 7 ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Aşk Bir Rüya dizisinin yeni bölümü 22 Nisan Çarşamba akşamı saat 21.30 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Jigyasa Singh ve Manish Goplani gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Aşk Bir Rüya bu hafta yayınlanacak mı?

Kaynak: http://fragmanlar.im/b8v0s

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

  #Can Yaman ve Özgü Gürel’den dizi bombası! #SosyalMedya #Tv #BB
Yeni Bölüm Özeti

Dizinin özeti en kısa sürede bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalın. Son bölümde neler yaşandı?

Thapki ayı kostümünü giyer ve Vasu ile Şada’yı bozguna uğratır. Bihan ise Thapki’nin ayı kostümünde olduğundan şüphelenir. Bihan gerçekleri öğrenecek mi?

Thapki Bihan için ayı kostümü giyer. Onun bu hamlesi Vasu ve Şada’yı çok şaşırtır. Bihan bilmeden Thapki’ye yardım edince Vasu ve Şada büyük bir yenilgi yaşar. Thapki kostümün içindeyken onu hıçkırık tutar. Bunu fark eden Bihan onu takip eder ve kim olduğunu anlamaya çalışır. Ayı kostümüdeki kişinin Thapki olduğundan şüphelenen Bihan ona seslenir. Thapki onun sesini duyar ve kaçar. Bihan kostümün içindekinin Thapki olduğunu anlayacak mı?

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"