Technologie

Audi RS Q8 modelinin 591 beygirlik sesini dinleyin [Video]



Audi RS Q8

2019 Los Angeles Auto Show kapsamında tanıtılan 591 beygirlik Audi RS Q8 SUV modelinin sesini duyabileceğiniz bir video yayımlandı.

Audi RS Q8, şirketin en güçlü ve hızlı SUV modeli olarak lanse ediliyor. İşte bu aracı yeşil lansman rengiyle yakından görme şansı elde eden otomobil odaklı popüler YouTube kanallarından Automann-TV, nefes kesen SUV’nin motor / egzoz sesi için özel bir video yayımladı. Yüksek performansa özel olarak hazırlanan modelin kalbinde biliyorsunuz 4 litrelik çift turbo bir V8 motor yer alıyor. Mild hybrid sistemiyle desteklenen bu motor, tam 591 beygir güç üretebiliyor. 0’dan 100 km/s saat hıza büyük gövdesine rağmen sadece 3,8 saniyede çıkabilen araç, gerçekten etkileyici bir ses sahip. Özellikle ısındığı zaman içinizi titretecek düzeyde “kükreyen” modeller arasında yer alan RS Q8, yukarıda izleyebileceğiniz videoda iç mekan detaylarını da gözler önüne seriyor. Asfalt yanında arazide de gidecek potansiyeli ve özel sistemleri bulunan SUV’nin, inanılmaz lüks bir yaşam alanına sahip olduğunu açıkça belirtmek gerekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Audi RS Q8 gerçekten iddialı bir model

Normalde 250 km/s maksimum hıza sahip olan RS Q8’in maksimum hız RS seramik frenler ile alınırsa 305 km/s seviyesine kadar çıkıyor. Nurburgring pistinde kendi sınıfında rekor kıran araç, performanslı sürüşe özel birçok gelişmiş sistem taşıyor ve gücünü yola sekiz ileri Tiptronic şanzıman ile aktarıyor.

Daha çok teknoloji makalesi okumak isterseniz teknoloji kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!