Sozialen Medien

#Ayhan Sicimoğlu’nun Favori Film Müzikleri #SosyalMedya #Tv #BB

Ayhan Sicimoğlu’nun Favori Film MüzikleriYıllardır sunduğu gezi ve yemek kültürü programlarıyla hatırı sayılır bir izleyici kitlesine erişen Ayhan Sicimoğlu, Turcolatino isimli akıma dahil grubu Ayhan Sicimoğlu ve Latin All Stars’la müzisyen kimliğini de sürdüren çok renkli bir isim. Sicimoğlu, vaktiyle MFÖ’nün “Peki Peki Anladık” adlı şarkısını itfah ettiği, gezip gördüğü yerlere dair bilgisi, konuştuğu farklı diller ve kültüre sanata dair görgüsüyle tanıdığımız, “çok gezenler, çok bilenler” kulübünün üyelerinden biri şüphesiz. Haliyle kendisinin film zevki de aslen merak edilen bir konu. Sanatçı, grubu Latin All Stars’la 14 Mart Cumartesi akşamı Babylon’da sahneye çıkacak. Konser öncesinde, sanatçının favori film müziklerinden ve kendi eserlerinden oluşan bir liste sunuyoruz size.

  #Mantar Hastalıklarından Kurtulmak İçin En Etkili 8 Doğal Yöntem #SosyalMedya #Tv #BB

Ayhan Sicimoğlu’nun Favori Film Müzikleri

Kevin Costner ve Whitney Houston’ın başrollerini paylaştığı, 1992 tarihli Mick Jackson filmi The Bodyguard’ın kült parçası I’ll Always Love You’dan, sinema tarihinin efsanevi aşk filmlerinden, üç Oscar ödüllü, Casablanca’dan anımsayacağınız As Time Goes By’a, 1969 yapımı George Roy Hill filmi Sonsuz Ölüm – Butch Cassidy and the Sundance Kid’le akıllara kazınan Raindrops Keep Falling on My Head’den, Hollywood’un altın yıllarından Blake Edwards klasiği Tiffany’de Kahvaltı – Breakfast at Tiffany’s’deki Moon River’a kadar uzanan parçalardan oluşuyor Sicimoğlu’nun listesi.

Ayhan Sicimoğlu’nun favori film müzikleriyle, Latin müziğinin dur durak bilmeyen salınımlarıyla, cha cha, bolero ve salsalar ile geçecek 14 Mart Cumartesi akşamına ısınmanız mümkün.

  #İstanbul’un Ruhunu Beyazperdeye Taşıyan Filmlerden Şarkılar #SosyalMedya #Tv #BB

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"