Sozialen Medien

#Babil dizisinde aksiyon harika da şu ameliyat meselesini geçin artık! #SosyalMedya #Tv #BB

Babil dizisinde aksiyon harika da şu ameliyat meselesini geçin artık!

BuradaBiliyorum.Com / Detay – Star TV ekranında izleyicilerle Cuma akşamları buluşmakta olan Babil dizisi iyice ilginç bir hal almaya başladı. 13 Mart Cuma akşamı ekrana gelecek 8. bölümden ilk görüntüler yayınlandı.

Deniz’i ameliyat edecek olan Tahsin hoca uçaktan inmiş ama Hakan tarafından kaçırılmıştı. Tahsin hocanın kaçırıldığını öğrenen İrfan sinir küpü oldu. Lansman gecesi Süleyman’ın üzerine yürüdü.

Eda ve İrfan, çocuklarının ameliyatı için son noktaya kadar gelmişken yaşananlar ile şoke oluyor. İrfan yanan bir binaya aracıyla dalacak. Egemen peşinden gidecek. Deniz hastaneye yatırılıyor ve ameliyatının da 8.bölümde olacağına yönelik fragmanda detaylar var.

  #Krachendes Marvel-Finale enttäuscht: Am Ende strahlt WandaVision nur noch in zwei Momenten

Ayşe ise İrfan’a destek oluyor ve Deniz’e bir şey olmayacağı konusunda onu teskin ediyor. Artık izleyiciler bu ameliyat meselesinin kapanmasını ve farklı konulara geçilmesini besliyor. İlk 7 bölüm boyunca Deniz’in ameliyatı çerçevesinde gelişen olayların artık farklı olaylar ile ilerletilmesi izleyicilerin beklentisi.

İşte Babil dizisinde 8.bölüm fragmanı:

Haberleri instagram’da takip et –> @BuradaBiliyorum

Abone olun

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"