Sozialen Medien

#Benim Adım Melek dizisinde şimdi de ayrılık acısı var! #SosyalMedya #Tv #BB

Benim Adım Melek dizisinde şimdi de ayrılık acısı var!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – 11 Mart Çarşamba akşamı 24. yeni bölümü yayınlanacak olan Benim Adım Melek dizisi, izleyicileri ekran başında ağlatmaya, kalplerine dokunmaya devam ediyor. Melek kendi derdini unuttu, kızı Defne ve sevdalısı Ömer’in derdine düştü.

Adnan’ın yaptıkları yanına kalacak mı bilinmez ama Defne’nin 24. bölüm fragmanında hayat mücadelesi veren Ömer’e “Biz gidiyoruz” diyerek ayrılık haberi vermesi izleyicilerin içine dokundu. Melek, Kerem ve Defne artık Gaziantep’ten ayrılmaya niyetli.Ancak Ömer’i bu halde bırakmaları ne kadar doğru? İzleyiciler Defne’ye bu durum nedeniyle tepki gösteriyor.

Kanser ile savaşan Melek’in son bölümlerde kendi derdiğini unuttuğu ortada ama izleyiciler unutmadı. “Ne hikmetse Melek bu bölümde bayılmadı. Her zaman bayılırdı. Melek bayılsa belki de hastalığı ortaya çıkacak” diye dert yanan Benim Adım Melek izleyicileri, artık bu gerçeğin kimseden saklanmaması gerektiğini düşünüyor.

  #Deniz Çakır takipçilerine bugünlerin fırsatını gösterdi! #SosyalMedya #Tv #BB

Dizinin sıkı takipçileri her bölümü büyük dikkatle izliyor. Tüm emek verenlere de sosyal medya mesajlarıyla teşekkür ediyor. Dizinin sosyal medyada etkisinin sınırlı olması ise anlaşılır gibi değil.

TRT dizilerinin genel durumu bu ama yine de Benim Adım Melek daha çok gündem olmayı hak eden bir yapım konumunda.

Haberleri instagram’da takip et –> @tvdizianaliz

Abone olun

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"