Sozialen Medien

#Berat Rüzgar Özkan Kimdir? Kaç Yaşında? Emanet Çocuk Oyuncu #SosyalMedya #Tv #BB

Berat Rüzgar Özkan Kimdir? Kaç Yaşında? Emanet Çocuk Oyuncu

Berat Rüzgar Özkan Emanet dizisinde yer alan çocuk oyuncu olarak dikkat çekecek. Şuanda Berat Rüzgar Özkan’ın Emanet dizisinde hayat vereceği karakter belli olmazken dizi de emanete konu olan bir çocuk olacak.

Berat Rüzgar Özkan Kimdir?

Berat Rüzgar Özkan Türkiye’nin yeni çocuk yıldızı olacak. Bilindiği üzere Kanal 7’nin yeni günlük dizisi Emanet’in fragmanı yayınlanmış ve fragmanda ki çocuk oyuncu çok dikkat çekmişti. 16 eylül 2014 doğumlu olan Berat Rüzgar Özkan 18 kg ağırlığunda ve 114 cm boyundadır. 2020 yılı itibari ile 6 yaşının içinde olan Berat Rüzgar Özkan 5 yaşında itibaren reklam filmerinde yer almaya başlamıştır. İlk olarak Molfix bebek bezi ve Phılıps süpürge reklamlarında oynayan Berat Rüzgar Özkan daha sonra da ilk sinema filmi kamere önü oyunculuk deneyimini ise Kutsal Kavga isimli sinema filminde yer almıştır.

  Yemin 153.-154.-155. bölüm özeti fragmanı 1-2-3 Ocak 2020

Berat Rüzgar Özkan Wikipedia

Dikkat çekici şekilde kamera önünde oldukça rahat olan ve sahneleri profesyonel oyuncular gibi hızlı çeken Berat Rüzgar Özkan  Emanet dizisi yapımcısı ve senaristi Nazmiye Yılmaz tarafından Emanet dizisi oyunculuğuna seçilmiştir. Berat Rüzgar Özkan  Emanet dizisi ile ciddi derece de büyük bir şans elde etmiştir. Berat Rüzgar Özkan 2020 de ise Enza  ve Opel reklamlarında oynamıştır.

Berat Rüzgar Özkan Kaç Yaşında?

Berat Rüzgar Özkan 16 eylül 2014’de İStanbul’da dünyaya gelmiştir. Ailesinin yeteneğini keşfetmesi ve Hande Aytar ajansa kaydettirmesi ile hayatı değişen Berat Rüzgar Özkan Türkiye’nin en çok sevilen çocuk oyuncularından biri olmaya adaydır.

  Fox A la Şerife Programı Sunucusu Şerife Aksoy Kimdir? Katılım İletişim Bilgileri - BB

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"