Sozialen Medien

#Berlin Film Festivali’nden Ödülle Dönen D’Innocenzo Kardeşler, Sky Studios Çatısı Altında Yeni Bir Dizi Hazırlıyor #SosyalMedya #Tv #BB

Berlin Film Festivali’nden Ödülle Dönen D’Innocenzo Kardeşler, Sky Studios Çatısı Altında Yeni Bir Dizi Hazırlıyor


Son filmleri Favolacce ile 70. Berlin Film Festivali’nde En İyi Senaryo ödülüne layık görülen D’Innocenzo Kardeşler, Sky Studios çatısında yeni bir dizi hazırlıyor.

Matteo Garrone’un beğeniyle karşılanan filmi Dogman’in yazarları arasında yer alan Damiano D’Innocenzo ve Fabio D’Innocenzo, nam-ı diğer D’Innocenzo Kardeşler, geçtiğimiz ay yönetmen olarak imza attıkları ikinci film olan Favolacce – Bad Tales ile 70. Berlin Film Festivali’ne konuk oldu. Roma’nın güneyindeki banliyöde çocukları ile birlikte yaşayan bir ailenin karanlık hikâyesini konu alan film, Ana Yarışma bölümünde yer aldığı festivalde beğeniyle karşılanırken, D’Innocenzo Kardeşler, En İyi Senaryo ödülünün sahibi oldu.

  #Steven Spielberg’in Amazing Stories Dizisinden İlk Fragman Yayınlandı #SosyalMedya #Tv #BB

Berlin Film Festivali’nden ödülle dönerek dikkatleri üzerine çeken D’Innocenzo Kardeşler, bu kez de televizyon dünyasında adından söz ettirmeye hazırlanıyor. Variety’nin haberine göre ikili, Sky Studios çatısı altında hazırlanacak yeni bir diziyi yazıp yönetecek. Sky Studios’un yapımını üstlendiği ilk İtalyan dizisi olacak proje hakkında bilinenler oldukça kısıtlı. Ancak dizinin insan ruhunun derinlerine inen karanlık bir inceleme olacağı söyleniyor. Dizinin çekimlerinin 2021’nin ilk aylarında başlaması planlanıyor.

D’Innocenzo Kardeşler, Üçüncü Filmleri İçin de Hazırlıklara Başladı

Sky Studios çatısı altında hazırlanacak bu dizi, ikilinin hazırlık aşamasındaki tek dizi projesi değil. Cattleya’nın yapımcılığını üstlendiği bu dizi, şeytan çıkarma ayinleri gerçekleştiren bir rahibe odaklanacak. Öte yandan D’Innocenzo kardeşler üçüncü filmleri için de hazırlıklarını sürdürüyor, ancak bu filmin detayları henüz açıklanmadı.

  #Savaşçı Gökhan Üsteğmen Kimdir? (Taner Şahin) #SosyalMedya #Tv #BB

Avrupa’nın önde gelen kablolu yayın şirketlerinden olan Sky Group, 2018 yılında, NBCUniversal’ın da sahibi olan Comcast’ın bünyesine katılmasıyla birlikte televizyon sektöründe çok daha güçlü bir şirket hâline geldi. Comcast’ten aldığı destekle birlikte orijinal içerik alanına da önemli yatırımlar yapan Sky, Avrupa’nın dört bir yanında yeni dizilere imza atıyor. Şirketin şu anda yapım aşamasında 52 kurmaca dizisi bulunuyor.

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"