Streaming

Beyaz Tv Yayın Akışı ( 16 Nisan Perşembe ) #Tv #de #Bugün #Ne #Var

16 Nisan Perşembe Beyaz Tv  Yayın Akışı , Beyaz Tv bugün ne var ,Beyaz Tv canlı yayın izle, bugün Beyaz Tv de ne var , bugün Perşembe Beyaz Tv yayın akışı , Beyaz Tv yayın akışı Perşembe , Beyaz Tv frekans 2020,tvde bugün ne var,Beyaz Tv HD canlı olarak nasıl izlenir gibi aradığınız tüm soruların cevaplarını konumuzda bulabilirsiniz.

01:00 HESAPLAŞMA [MISCONDUCT] 02:45 KURTLAR VADİSİ PUSU
04:00 MANHATTAN GECESİ
05:30 KURAN-I KERİM CÜZ
06:15 HESAPLAŞMA [MISCONDUCT] 08:00 BEYAZ ANA HABER [TEKRAR] 09:00 SÖYLEMEZSEM OLMAZ [CANLI] 11:00 HAYATTA HER ŞEY VAR – CANLI
13:00 ZENGİN KIZ FAKİR OĞLAN
15:00 SAKARYA FIRAT
16:45 KURTLAR VADİSİ PUSU
18:30 BEYAZ ANA HABER [CANLI]

Beyaz Tv yayın akışı
Beyaz Tv yayın akışı

Beyaz Tv canlı yayın izle

Beyaz Tv sitemizden canlı izlemek için tıklayın

Beyaz Tv resmi sitesinden canlı yayın izleme linki için tıkla

Beyaz Tv NASIL İZLERİM?

Beyaz Tv Uydu frekans 2020

Beyaz Tv Frekans Bilgileri

TÜRKSAT 4A

FREKANS             : 12380
POLARİZASYON   : V (Dikey) Batı
SYMBOL RATE      : 27500
FEC                       : 3/6

  • D-SMARTD Smart 40. Kanal
  • TELEDÜNYA36. Kanal
  • TİVİBU31. Kanal
  • DIGITURK36. Kanal
  • KABLO TV35. Kanal
  • TURKCEL TV PLUS3. Kanal

Beyaz Tv’yi Uyduda izlemek için

Ana menüye girebilmek için, uzaktan kumandanızda üzerinde „Menu“ veya „Setup“ yazan düğmeyi bulun. Bazen OK düğmesine bastığınızda da menü ekranı gelebilir. BEYAZ TV’yi izlemek isteyenlerin yapması gereken standart işlemler sırasıyla şöyledir;

ADIM ADIM UYDU ALICISI AYARLAMA;

1. ADIM:

Önce menü tuşuna basın. Açılan menüden, uydu alıcısının marka ve modeline göre; „Kanal Arama“ – „Manuel Arama“ – „Kanal Ekleme“ – „El ile Arama“ gibi menülerden hangisi beliriyor ise AŞAĞI-YUKARI OK TUŞU ile ona gelin.

2. ADIM:

Açılan pencerede yine uydu alıcısının marka ve modeline göre; „TP Frekans“ – „Alış Frekans“ – „Frekans“ – „Uydu Frekansı“ seçeneklerinden biri belirecektir. AŞAĞI-YUKARI OK TUŞU ile o seçeneğin üstüne gelin. Uzaktan kumandanızın rakam tuşlarını kullanarak BEYAZ TV’nin frekansı olan „12380“ ‚u girin.

3. ADIM:

Yine aynı pencerede „Sembol Oranı“ ya da „Sembol Rate“ yazan bir seçenek bulunacaktır. Bu seçeneğin üstüne gelerek, oradaki boş alana kumandanın rakam tuşlarıyla „27500“ ‚i girin.

4. ADIM:

Yine aynı pencerede bulunan, „Polarizasyon“ ya da „Pol“ şeklinde bir yazı göreceksiniz. Bunun üstüne gelerek, SAĞ-SOL OK TUŞLARI ile „V(Dikey) Batı“ ‚ı seçin.

5. ADIM:

Yine aynı menü penceresinde bulunan, „FEC Kodu“ ayarını yapmak için de kumandanın SAĞ-SOL OK TUŞLARINI kullanarak 3/6 seçin. Bazı uydu alıcısı (Receiver) modellerinde, FEC Kodu girmek için herhangi bir alan bulunmaz. Eğer sizin uydu alıcınızda da FEC Kodunu girmek için bir seçenek yok ise bu kodu girmenize gerek yok demektir.

6. ADIM:

Son olarak kumandanızın „OK“ tuşuna basın. Böylece uydu alıcınızın BEYAZ TV’nin yayınını alabilmek için gerekli olan bilgileri kaydetmiş olursunuz.

Artık yapmanız gereken tek şey BEYAZ TV‚yi aratmak…

Bunun için de uydu alıcınızın (Receiver) modeline göre „Arama Başlat“ ya da „TP Tara“ tuşlarıyla aramayı başlatabilirsiniz.

Arama işlemi bittikten sonra, Uydu Alıcısı (Receiver) bulduğu kanalı listenin en sonuna kaydedecektir.

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!