Sozialen Medien

#Bıçak Sırtı 123. Bölüm Özeti 17 Şubat Lakşi Gerçeği Anlattı Ancak Hayatı Tehlikede #SosyalMedya #Tv #BB

Bıçak Sırtı 123. Bölüm Özeti 17 Şubat Lakşi Gerçeği Anlattı Ancak Hayatı Tehlikede

Bıçak Sırtı dizisinde Swara ve Sanskar Mansi’nin Nikhil ile işbirliği yaptığını anlamışlardı. Durga ailesi Lakşi’nin evine giderek ondan bu dramı bitirmesini istemişlerdi. Sanskar Lakşi’yi ispatlamak için polisten parmak izi almasını ister. Lakşi’nin parmak izi de eşleşmeyince Mansi rahat bir nefes alır. Ancak Swara’nın soruları vardır. Bıçak Sırtı 17 Şubat Özeti başlıyor.

Bıçak Sırtı 123. Bölüm Özeti

Swara Mişka’nin çağrılmasını ister. Mansi onun daha çocuk olduğunu söylese de polis Mansi’nin çocuğu getirmesini ister. Swara Lakşi’ye ne zamandan beri baba dediğini sorar. Küçük kız ona 6 aydan beri baba dediğini belirtir. Lakşi kızı ve eşinin rahatsız olduğunu belirtir ve gitmelerini ister. Swara Nikhil bulunana kadar bekleyeceklerini söyler. Herkes dağıldıktan sonra Sanskar Swara’ya teşekkür eder ve bunu Ragini için yaptığını biliyorum der. Swara sadece Ragini için değil diyerek Sanskar’a bakar. İkili ayrı ayrı yönlere gider.

Mansi Lakşi’ye geçmişini bir kere daha hatırlatır. Bir geri dönüş gösterilir. Lakşi Sanskar ile kavga ettikten sonra Durga’nın çağrısı üzerine eve giderken bir adama çarpar. Adam nehre düşerken bir kadın gelir ve kocasıyla uzun zamandır kayıp olduğunu ve onu bulduğunu, buluşmaya geldiğini söyler. Şimdi çocuğuma ne diyeceğim diye Lakşi’ye bağırmaya başlar. Kadın Lakşi’nin kucağında bayılırken Lakşi onu hemen hastaneye götürür. Bu kadın Mansi’dir. Mişka onu hastaneye ziyarete geldiğinde Mansi komadadır.

Küçük kız Lkaşi’den babasını sorar. Lakşi Mansi’nin konuşmalarını hatırlar ve kıza senin baban benim der. Lakşi o günden bu yana mecburen kızın babası olmuştur. Anapurna eve dönünce fenalaşır. Sansakr eve doktor çağırırken Ragini de Lakşi’yi arar ve annesinin fenalaştığını söyler. Lakşi yapacağı bir şey olmadığını belirtir. Swara Mişka’ya bir şeyler hazırlarken örtüsünü düşürür. Mişka onu görünce şok olur ve annesine söylemek için aramaya başlar.

Swara Sansakr’ı arar ve Mişka’nın yüzünü gördüğünü söyler. Sansakr hemen oradan ayrılmasını ister. Mişka annesinin Nikhil ile Lakşi’nin öldürülüp Abhimanyu’nun servetine konulması ile ilgili telefon konuşmasını duyar. Mişka astım nöbetine tutulur. Swara gitmek üzereyken Mişka’yı görür ve ona ilacını verir. Mişka Mansi’nin Lakşi’yi Nikhil ile öldürme planından bahseder. BU sırada Mansi, Swara’nın kafasına vurup bayıltır.

Mansi Mişka’ya kızar ve evde olanları anlatmamasını ister. Lakşi’nin nerde olduğunu merak ederken Lakşi de Anapurna’yı görmek için Durga’nın evine gitmişir. Sanskar onun eve girmesine izin vermez. Buraya hangi vasıfla geldin diye sorar. Lakşi annemi görmeye geldim deyince Sanskar kapıyı açar. Lakşi içeri girince annesine sarılır ve başından geçenleri anlatarak onlardan özür diler. Bu sırada Mansi arar ve Mişka’nın rahatsızlandığını söyler. Lakşi annem hasta olduğu için daha fazla dayanamadığını ve gerçeği söylediğini belirtir. Mansi sinirlenir.

Lakşi gitmesi gerektiğini söylerken Ragini arkasından gelir ve onu bekleyeceğini söyler. Lakşi ona sarılır ve bir şey söylemeden ayrılır. Mansi Lakşi’ye doktorun bir çiftlik evinde beklediğini ve acele etmeleri gerektiğini söyler. Ardından Nikhil’i doktor diyerek arar ve yola çıktıklarını söyler. Onlar ayrılırken Sanskar karşı gelir. Sanskar Mansi hakkında yanlış düşündüğü için ondan özür diler. Mansi ve Lakşi ayrılırken Swara ellerini ve ağzını çözmeyi başarır ve bağırmaya başlar.

Sanskar onun sesini duyar ve Swara’nın yanına gelir. Swara Mansi’nin gerçek niyetini anlatır. Swara ve Sanskar Lakşi’nin sürdüğü arabayı takibe başlarken Swara’da Ragini’yi arar ve Mansi’nin planından bahseder. Mişka’nın Mnasi’nin evinde saklandığını ve gelip bulmasını ister. Ragini Mansi’nin evine gelir ve Miika’yı bir dolapta bağlı vaziyette bulur. Mişka astım nöbetine girmiştir ve Ragini’nin kucağında bayılır.

Mansi takip edildiğini anlar ve Lakşi’den ara yola sapmasını, burasının kestirme olduğunu söyler. Swara ve Sansakr onları gözden kaçırırken Mansi bir uçurumun yanına gelince Lakşi’den arabayı durdurmasını ister. Lakşi arabayı durdurur ve burda neden durduk diye sorar. Bu esnada Nikhil sopayla kafasına vurur. Lakşi onu görünce şok olur. Nikhil’in adamları Lakşi’yi acımasızca döverken Lakşi kanlar içinde yere yığılır. Bıçak Sırtı 17 Şubat Özeti sona erdi.

Bıçak Sırtı 123. Bölüm Fragmanı

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"