Technologie

BİM’den uygun fiyata 55 inç 4K TV sahibi olmayı düşünenlere müjdeJVC BİM

Şu sıralar uygun fiyata 4K televizyon satın almayı düşünüyorsanız BİM’in kampanyasına göz atabilirsiniz.  BİM marketler zinciri,  13 Aralık Cuma günü 55 inçlik 4K JVC televizyonu satışa sunuyor.


Televizyonda Netflix, YouTube ve Amazon PrimeVideo gibi uygulamalar ön yüklü geliyor. Ayrıca bu uygulamalara hızlı erişim için kumanda üzerinden de sağlanabiliyor. 3 adet HDMI ve 2 adet USB haricinde televizyon optik ses, VGA, CI ve Ethernet bağlantılarına da destek veriyor. Mobil cihazlarla kablosuz bağlantı için televizyonun bağlantı seçenekleri arasında Wi-Fi ve Bluetooth’un da olduğunu söyleyelim. Uygulama mağazasından çeşitli uygulamaları da indirmeye imkan tanıyan 55 inç boyutundaki 4K televizyonda HDR (Yüksek Dinamik Aralık) özelliği de bulunuyor. HDR sayesinde televizyon daha belirgin bir kontrast sunuyor. Bu sayede kullanıcılar daha gerçekçi görüntü deneyimi elde edebiliyor. Görüntü kalitesiyle birlikte ses konusunda Dolby Audio ve Dolby Vision‘a destek veren televizyon Vestel servis güvencesiyle geliyor. 3 yıl garantiye sahip olan televizyon 7 iş günü içerisinde Türkiye’nin her noktasına eve teslimat ve montaj seçeneğini ücretsiz sunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

4K JVC televizyon BİM’de ne kadara satılacak?

55 inçlik 4K televizyon cuma günü BİM’de 2.999 TL‘den satışa sunulacak.

İlginizi Çekebilir

Üç arka kameralı gelişmiş model iPhone 11 Pro

Daha çok teknoloji makalesi okumak isterseniz teknoloji kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!