Sozialen Medien

Bir Zamanlar Çukurova 2. Sezon Tüyoları Bilgileri 2019-2020

Bir Zamanlar Çukurova 2. Sezon Tüyoları Bilgileri 2019-2020.. Bir Zamanlar Çukurova dizisi ATV ekranlarında yayınlanmaya gelecek sezonda devam edecek. Bir Zamanlar Çukurova dizisi 2. sezonu ile yayınlanmaya başlayacak. Dizi eylül ayında tekrar başlamadan önce dizi sevenler yeni sezonda neler olabilir diye merak ediyorlar. Bizlerde sizlere bu bilgileri paylaşmak için konumuzu açtık.

Bir Zamanlar Çukurova 2. Sezon Tüyo 1: 

Yeni Sezonda Bir Zamanlar Çukurova dizisinde yaşanacak gelişmelerden birinci Tüyo Züleyhanın bebeğini aldırmış olması hakkındadır. Züleyha istemeden de olsa Demirin kendisini başka şeylerle suçlamaması için bu bebeğe kıymış ve Şermin ile gittiği doktorda kürtaj yaptırmıştır.

Bir Zamanlar Çukurova 2. Sezon Tüyo 2:

Yılmaz Züleyhanın Demir ile neden evlenmek zorunda kaldığını öğrenmiş ve Züleyhanın kendisine yazdığı mektubu bulmuş ve okumuştur. Ancak Yılmaz bu mektubu evlendiği günün sonrasında bulduğu için iş işten geçmiş olacak ve Müjgan ile evlenmiş olacak artık. Ancak büyük bir intikam hırsı başlayacak Yılmazda ve silahı bırakmış olmasına rağmen yeniden beline silah koymaya başlayacak.

Bir Zamanlar Çukurova Yeni sezonda Yılmaz gerçekleri öğrenirBir Zamanlar Çukurova dizisi Tims&B Productıon yapımcılığında yayınlanırken yönetmen koltuğunda Murat Saraçoğlu oturuyor. Bir Zamanlar Çukurova dizisi başrol oyuncuları; Vahide Perçin, Murat Ünalmış, Hilal Altınbilek, Uğur Güneş, Kerem Alışık ve Melile İpek Yalova. Birbirinden tecrübeli ve başarılı oyuncuların yer aldığı Bir Zamanlar Çukurova dizisi bu sezon ilk defa Atv ekranlarında başladı. Ancak reytingleri yüksek seviyelerde olduğu için bu sezon finali yaparak yeni sezonda kaldığı yerden devam edecektir.

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde son zamanlarda olan olayları sizlere yorumlayarak sezon finalini de yazarak gelecek sezonla ilgili tahminlerde bulunalım. Bir Zamanlar Çukurova yeni sezon tahminlerini konumuzun devamında bulabilirsiniz.

Bir Zamanlar Çukurova dizisi Yılmaz ile Züleyha’nın aşkı ile başlamıştı. İstanbul’da başlayan aşkları Adana’ya sürükler onları. Züleyha’nın kumarbaz abisinin Züleyha’yı bir erkeğe vermeye çalışması ve Yılmaz’ın o adamı öldürmesi sonucunda İstanbul’dan kaçarlar. Adana’ya gider Yılmaz ve Züleyha çünkü orada asker arkadaşı Gaffur vardır.  Gaffur Yaman Çiftliğinde çalışa kahyadır. Yılmaz ve Züleyha orada işe başlar ancak Züleyha Yılmaz’ı eşi ya da nişanlısı olarak değil de abisi olarak tanıtır. Bu da onların tüm hayatına mal olur.

Yılmaz adam öldürdüğü duyulunca hapse girer. Demir Züleyha’ya aşık olur. Hünkar Hanım ise Demir’in bu aşkına karşı gelemeyeceğini anlayınca Züleyha’ya Yılmaz’ı idamdan kurtarırım evlenirsen diyerek tehdit eder. Züleyha istemese de Demir ile evlenir ancak Yılmaz’ın bebeğine hamiledir. Bebek Demir ve Züleyha’nın evliliği sürecinde doğduğu için bebek Demir’in gibi algılar herkes. Tek gerçeği Züleyha bilmektedir. Bunun acısını o kadar içinde taşır ki bir gün olsun Demir’i sevmez. Ancak Yılmaz hapisten çıkıpta Züleyha’yı Demir’in karısı olarak görünce hayatı başına yıkılır.

Sonra bir doktor çıkar gelir İstanbul’dan. Müjgan Yılmaz ile tanışır birbirlerinden hoşlanırlar. Sonrasında nişanlanırlar. Züleyha her gördüğünde kahrolsa da Yılmaz gerçekten Müjgan’ı seviyor gibi görünmektedir. Son bölümde yaşananları da kısaca analiz edelim. Bir Zamanlar Çukurova dizisi son bölümlerinde Seher diye bir hizmetçi çıktı meydana. Yoktan yere konağı birbirine katıyor. Seher Gaffur ile işi pişirdi. Gaffur’dan hamile kaldı. Ama Gaffur’un yan çizmesi ve Saniye’ye dönmesi yüzünden bebeği ile ortada kalmak istemedi. Öyle sinsi bir plan yaptı ki şeytanın aklına gelmez cinsten. Seher Demir’in bağ evinde onlara hizmet ederken Demir sarhoş olduğu için odaya o çıkarır. Sonrasında Demir’in koynuna girer ve bebeği sanki ondanmış gibi gösterir. Seher’in ayna karşısına geçip bebeğime beylerden baba buldum sözü hala kulaklarımızda.

Seher kendince plan yapadursun Hünkar Hanım oğlu Demir’in kısır olduğunu bilen tek insandır. Bu yüzden Seher’e inanmasa da onun yalanını ortaya çıkarması gerekir. Züleyha’nın mektubunu da her bölüm merak konusu oluyor. Oradan oraya savruluyor kayboluyor bakalım ne zaman ortaya çıkacak? Kesin sezon finalinde Yılmaz ve Müjgan nikah masasındayken çıkar ve Yılmaz için en zor kararı vermek zamanı gelir.

Son bölümlerde dizideki bir aşkta Fekeli ve Hünkar Hanım arasında yaşanıyor. Yıllar önce rafa kalkmış küllenmiş aşk yeniden doğdu. Fekeli her fırsatta romantik sözler ediyor telefonla arıyor güzel güzel konuşuyorlar buluşuyorlar. Demir bu durumdan hiç hoşnut değil. Annesi ile Fekeli’nin görüştüğünden şüpheleniyor ancak yakıştırmak istemiyor gibi.

Ya Gülten.. Bir Zamanlar Çukurova dizisinin en masumu günahsızı. Tek suçu Yılmaz’ı sevmek olan Gülten malesef kötü bir oyuna geliyor. Demir’in teyze oğlu Ercüment Gülten’e göz diker. Aslında Fekeli’nin adamı Çetin’de Gülten’den hoşlanmaktadır. Bence güzelde yakışıklardı. Ancak Ercüment dağdan geldi bağdakini kovdu. Gülten’e tecavüz etmek gibi bir ayıbı da yaptılar dizide. Gülten’e Müjgan’ın babasına şikayet etti diyerek kızmaya giden Yılmaz onu ne durumda görüyor. Ercüment Gülten’e sahip olmaya çalışırken Yılmaz gelir ancak yetişemez.

Ercüment ise Demir’in ona hediye ettiği silah ile Yılmaz’ı vurur. Yılmaz’ın yanında silah yoktur ama vurulmasına rağmen kalkar ve Ercümenti vurur. Ercüment orada ölür ancak bizim baş kahramanımız Yılmaz tabi ki ölmez. Bir Zamanlar Çukurova dizisinde tecavüz olayı biraz saçma oldu bana göre. Hem de böyle bir olayın üstü neden örtülür? Gülten tecavüze uğradı ama orada ki önemli olay Yılmaz’ın vurulması gibi gösterildi. Ve Hünkar Hanım malesef yine ailesinin adı lekelenmesin diye bu olayında üstünü kapadı. Gülten’e şefkat gösteriyor çünkü kimse bilmesin Gülten sussun diye yanında tutacaktır bir müddet. Gerçekten ailecek izlenilen bir dizide bunların olması çok üzücü.  Hele ki Ercümentin cenazesine Gülten’i de götürmek ne kadar saçma bir şeydi öyle!

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Züleyha ilk başta söylediği bir yalanın cezasını ömür boyu çekiyor. İlk başta Yılmaz benim abim değil de nişanlım deseydi her şey farklı olabilirdi. Ama şimdilerde çektiği ceza her şeyden daha acı geliyordur. Züleyha’ya uzun zamandır oğlu Adnan’ı göstermiyor Demir ve Hünkar. Züleyha artık ne yapacağını bilemez bir halde hastaneye gelir ve Müjgan’a siz hala neden evlenmiyorsunuz der sanki üstüne görev gibi. Züleyha son bölümde oğluna kavuşmuştu. Küçücük bebeği bunca zaman annesinden ayırmak gerçekten de çok vicdansızca. Adnan Züleyha’nın yanına döndü. Diğer yandan da Fekeli ve Hünkar aşkı var. Yıllar sonra ilk fırsatta küllerinden doğan bir aşk. Fekeli ve Hünkar arasında ilerleyen bölümlerde bir şey olur mu dersiniz? Demir’de bu kin oldukça hiç sanmam. Demir Yılmaz’a Fekeli’ye öyle bir kin duyuyor ki dağları yıkar cinsten. Aslında tüm öfkesi kendine ama itiraf edemiyor. Kendini sevmediğini bildiği halde Züleyha ile evlenmesi en yanlış kararı vermiş oldu Demir Bey.

Seher fırsatını bulunca ortalığı yıkıyor. Demir’den hamileyim diye duyuruyor herkese. Ama Seher’in bilmediği bir şey var. Demir’in kısır olduğunu tek bilen annesi Hünkar Hanım. Hünkar Hanım Seher’e nasıl bir muamele yapacak? Demir Seher’in gebe olduğunu duyunca tepkisi ne olacak? Bir Zamanlar Çukurova dizisi sezon finaline bir kaç bölüm kala olaylar iyice sarpa sarıyor. Nasıl bir sezon finali olacak? Sezon finali bilgilerini de konumuzda paylaşacağız. Sonrasında yeni sezonda ilgili tüyoları bilgileri paylaşmaya devam edeceğiz. Bir Zamanlar Çukurova dizisi ile ilgili bildiklerinizi tüyolarını aşağı yorum kısmına yazabilirsiniz.

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!