Sozialen Medien

Bir Zamanlar Çukurova 36. Bölüm Yeni Sezon Özeti Züleyha bebeği aldırdı mı?

Bir Zamanlar Çukurova 36. Bölüm Yeni Sezon Özeti Züleyha bebeği aldırdı mı? neler olacak diye merak edenler için hemen yazmak istiyoruz. Evet Züleyha bebeğini aldırmak için doktora gizlice gitti sezon finalinde. Ancak Bir Zamanlar Çukurova 36. Bölümde bu soruya net yanıt bulacağız ve Yeni Sezon Özetinde Züleyhanın bebeği aldırıp aldırmadığı belli olacak.

Bir Zamanlar Çukurova Züleyha bebeği aldırdı mıBir Zamanlar Çukurova 36. Bölüm Yeni Sezon Özeti Züleyha bebeği aldırdı mı?

Züleyha Demirin yoğun bir baskısı altında yaşıyordu. Demir çocuğu olmayacağını düşündüğü için Züleyhanın bu çocuğu yine Yılmazdan yaptığını düşünmeye başladığını bildiği için tek çarenin bu bebeği kürtaj yoluyla aldırmak diye düşündü Züleyha. Şermin ile birlikte Züleyha gizlice kürtaj yapacak doktora gitti.

Demir ise İstanbula giderek detaylı tahliller yaptırıp yeniden baba olup olamayacağını doktorlara danışmaya gitti bu sırada. Tahliller Demirin yüzünü güldürdü ve doktor Demirin de baba olabileceğini söyleyince Demir Züleyhaya boşuna kızdığını ve günahını aldığını düşünmeye başladı.

Diğer yandan da yeniden baba olabileceğinin yolu açılınca mutluluk içinde Adanaya dönerek Züleyhadan özür dileyip kendini affettirmek amacıyla uçak ile Adanaya döndü. Ancak bu sırada Şermin ve Züleyha çoktan kararını verip kürtaj yapacak doktorun odasına gelmişlerdir.

Bir Zamanlar Çukurova Züleyha kürtaj mı yaptırdıBir Zamanlar Çukurova dizisi 36. Bölümde neler olacak? Yeni Sezon Özeti Züleyha bebeği aldırdı mı? yoksa kıyamadı mı?

Züleyha Demirin kendisinden şüphelenmesi üzerine böyle bir kürtaj işine girmiş ancak büyük bir pişmanlık duymuştur. Çocuğu aldırıp aldırmama konusunda ikilemde kalan Züleyha Demirin İstanbuldan gelip konakta kendisini bulamaması ile adeta delireceğini düşünmüş olmalı ki o gelmeden kürtaj olmayı planlamıştır. Sezon finalinde gösterilmeyen sahnenin devamını açıklıyoruz.

Bir Zamanla Çukurova yeni sezonda Züleyha kürtaj yaptırıp bebeği aldırmıştır. Aldırdığı bebek Demirin bebeğidir. Demir baba olabileceğini öğrenmiş ancak tam bu sırada Züleyha ondan habersiz bebeğini aldırmıştır. Yani Demir yine baba olamayacaktır. Zaten doktor yüzde 10 ihtimal de olsa baba olabilirsin demişti, o ihtimal gerçekleşmiş ve Züleyha hamile kalmıştır ancak bebeğin aldırılması ile artık Demirin tüm ümitleri kırılmıştır.

Bir Zamanlar Çukurova Züleyha ile Yılmaz yeniden kavuşacak mıBir Zamanlar Çukurova Yeni Sezonda Züleyha ile Yılmaz yeniden kavuşacak mı?

Diğer yandan Yılmazın Züleyha’nın yazdığı eski mektuplara ulaşması ve gerçekleri öğrenmesi tam bir hayal kırıklığı olmuş ve Doktor Müjgan ile yeni evlenmiş ve gerdek gecesini geçirmiş olan Yılmaz uyandığı sabah Züleyha’nın masum olduğunu kendi yazdığı mektubu okuyarak ikna olmuştur. Yeni sezonda Züleyha’nın masum olduğunu anlayan Yılmaz Demir ile büyük bir mücadeleye girecek kesin. Çünkü Demir büyük bir tutkuyla aşık olduğu Züleyhayı bırakmak istemezken Yılmaz zorla idam edilmemesi karşılığında sessiz kalan Züleyhayı kurtarmak için elinden geleni yapacak.

Yılmaz keşke bu gerçekleri Müjgan ile evlenmeden önce öğrense ve evlenmekten vazgeçse idi. Şimdi o kadar karmaşık bir durum var ki, Müjganı bıraksa ona yazık, Züleyha ile yeniden bir araya gelmek istese hem çok zor hemde büyük bir düşmanlık yeniden ortaya çıkacaktır. Velhasıl güzel bir sezon finali izledik ama keşke Müjgan ile evlenmeden önce bu gelişmeler yaşansa idi.

Bir Zamanlar Çukurova Yeni sezonda Züleyha ile Yılmaz ne olacakŞimdi Yılmazın önünde iki seçenek var. Biri Züleyha’nın bebeğini aldırması sonrasında ki bebek Demirden olduğu için ve Adnan da Yılmazın çocuğu olduğu için yeni sezonda Yılmaz Müjgan’dan ayrılıp var gücü ile Züleyhayı Demir’den geri almak için uğraşacak. Bu pek mantıklı gelmiyor doğrusu. Çünkü arada Müjgan var. Demir mutluluk sözü vererek Müjgan’ın anne ve ve babasını bile düğüne getirmeyi başarmıştı. Şimdi Müjgan ile böyle mutlu olacakken onu yüz üstü bırakacağını sanmıyorum.

İkinci seçenek de Demire yaptıklarının hesabını ödetecek iyi bir yol bulabilir ve Züleyha’nın ondan kurtulmasını sağlayabilir. Ancak ne olursa olsun bir intikam meselesinin yeniden ortaya çıkacağı kesin. Fekeli buna ne der, Yılmaza bir yol gösterir mi muhakkak onun vereceği akıl da önemli ama Yılmazın büyük bir kahır yaşadığı da kesin. Şimdi arada kalan bir isim olacak o da Müjgan. Daha ilk günden çok mesutum diyerek Yılmaz ile yaptığı evliliğin tadını çıkaran ancak Yılmazın iç dünyasında yaşadıklarından habersiz bir Müjgan var karşımızda.

Sizce Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Yeni Sezonda neler olacak, Züleyha ile Yılmaz yeniden kavuşacak mı? Züleyha bebeği aldırmış olacak mı? yorumlarınızı sizlerde aşağıya yazın lütfen. Bu arada Bir Zamanlar Çukurova Yeni Sezonda diziye gelen giden oyuncular için özel bir sayfa oluşturduk. Bakmak isterseniz buyrun:

Bir Zamanlar Çukurova Yeni sezonda Müjgan Yılmaz ne olacak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!