Sozialen Medien

Bir Zamanlar Çukurova Kaç Bölüm Olacak, Kaçıncı Bölümde Final Yapıp Bitecek?

Atv ekranlarında perşembe günleri devam eden Bir Zamanlar Çukurova dizisinin Kaç Bölüm Olacağı, Kaçıncı Bölümde Final Yapıp Biteceği merak konusu oldu. Bizde bu konumuzda sevilerek izlenen ve her hafta reytinglerde yeni bir rekor kırmaya devam eden Bir Zamanlar Çukurova dizisiyle ilgili gelecek planlarını ve dizinin kaç bölüm tasarlanıp kaç sezon devam edeceğini burada sizlere detaylandırmak istiyoruz. İlk olarak Bir Zamanlar Çukurova kaç bölüm sürecek ona cevap verelim.

Bir Zamanlar Çukurova Kaç Bölüm Sürecek?

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 32. bölümü geride kaldı 9 Mayıs Perşembe yayınlanan yeni bölümle. Sevilen dizinin kaç bölüm süreceği ve ne zaman final yaparak biteceği de merak konusu oldu. Bu sezonun en çok izlenen 2. dizisi olmayı başaran Bir Zamanlar Çukurova Diriliş Ertuğrul’dan sonra haftalık olarak en yüksek oranlara ulaşan dizi oldu. Atv de ekrana gelen ve yayınlandığı her bölümde ayrı bir heyecan ortaya çıkarak sevilen dizide son bölümler tam bir bilinmeze dönüşürken Demir Yaman ve Yılmaz’ın baş döndüren gelişmeleri ile oldukça heyecanlı bölümler izlemeye devam ediyor izleyiciler.

Bir Zamanlar Çukurova Kaçıncı Bölümde Final Yapıp Bitecek

Aynı zamanda bir zamanlar Çukurova dizisinin kaç bölüm sürecek merak edilirken ATV yeni sezon için bir zamanlar Çukurova dizisine onay verdi bile. İlk sezonunu rekorlar ile kapatan bir zamanlar Çukurova dizisi mayıs ayının sonunda 35. bölüm ile sezon finali yaparak uzun bir yaz tatili süreci ne başlayacak. 2. sezon için hazırlıklarını Ağustos ayında başlatacak olan bir zamanlar Çukurova dizisinin ekibi yaklaşık 35 bölüm sürecek 2. sezon hazırlıklarına yeni oyuncuların katılım ile devam edecek. Bir zamanlar Çukurova dizisinin reytinglerinde büyük bir düşüş olmazsa 2. sezonun ardından 3. sezon da çekilecek. Her sezonun yaklaşık 35 bölüm sürdüğünü tahmin edersek 2. sezonun sonunda toplamda 70. bölüme, 3. sezonda devam edecek olursa bir zamanlar Çukurova dizisi 105 bölüme ulaşacak. Bir Zamanlar Çukurova Kaç Bölüm Sürecek? sorusuna 1. sezonun sonunda 35. bölüm ile sezon finali yapılacağı için 2. sezonun sonunda da yaklaşık 70. bölüme ulaşılacak. Eğer 3. sezon da bir zamanlar Çukurova devam ederse 3. sezonun sonunda 105. bölüme ulaşılmış olacak.

Bir Zamanlar Çukurova reytinglerde nasıl dizi kaç sezon sürecekBir Zamanlar Çukurova Kaçıncı Bölümde Final Yapıp Bitecek?

Bir Zamanlar Çukurova dizisi için kaç bölüm süreceğini tahmin etmek ve kaçıncı bölümde biteceğini bilmek gerçekten çok zor. Çünkü çok iyi reytingler almasına rağmen yarının ne getireceğini kestirmek çok zor. Mesela Sen Anlat Karadeniz dizisi geçtiğimiz yıl rekorlar kırıp 20 Total üzerinde reytingler alırken bu sezon dizi final mi sezon finali mi yapacak belirsiz. Yani demek istediğimiz bugün reytingler yüksek olabilir ama yarının ne getireceği  hiç belli olmaz. Çok iyi bir dizi çıkar ve tüm dizileri altüst edebilir. Cuma günü yayına başlayan Hercai dizisi tüm dizilerin reytingleri ltüst etmiş ve uzun süredir Cuma gününü reytinglerde birinci götüren Gülperi dizisi erken final yapmak zorunda kalmıştı. Bu nedenle dizilerin 1 ay sonra nasıl bir yerde olacağını bile kstirmek çok zor diyebiliriz. Ancak gördüğümüz kadarı ile Bir Zamanlar Çukurova dizisi çok sağlam ilerliyor ve yoluna hakim bir vaziyette ilerliyor. Çok büyük bir eksiklik veya hata olmazsa Bir Zamanlar Çukurova 3. sezonun sonunda 105. bölüm civarında final yaparak ekrana veda etmesi planlanıyor.

Bir Zamanlar Çukurova kaç bölüm sürecekBir Zamanlar Çukurova dizisinin reytingleri nasıl, işte izlenme oranları:

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin kaç bölüm devam edeceğini tahmin etmenin bir yolu da bugüne kadar almış olduğu reytinglere kısa bir göz atmak. Aşağıya eklediğimiz reyting sonuçlarına bakarsanız Bir Zamanlar Çukurova dizisinin nasıl bir başarı yakaladığını ve kolay kolay zirveyi bırakmayacağını görebilirsiniz. Öyle ki Bir Zamanlar Çukurova dizisi başladı başlayalı Bizim Hikaye Mehmetçik Kutul Amare ve Tek Yürek gibi diziler bir bir final kararı alarak perşembe günü yayınından illallah ettiler. Çünkü Bir Zamanlar Çukurova dizisi kimseye reytinglerde şans tanımıyor. Bu başarısından dolayı da kutlamak gerekir kanalı.. İşte Bir Zamanlar Çukurova dizisinin bu sezon boyunca almış olduğu reytingler ve sıralamadaki değişmeyen yeri:

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin son reytingleri

Aslında bu reyting sonuçlarına bakarak diğer dizilerin de Bir Zamanlar Çukurova dizisini takip etmelerini önermek yanlış olmasa gerek. Çünkü dizi yeni oyuncular ile sürekli kendini tazelerken yeni mekanlar yeni araçlar ve çekim yerleri ile bir dizinin nasıl olması gerektiği konusunda adeta bizlere ders veriyor. Bu bağlamda Bir Zamanlar Çukurova dizisinin iyi analiz edilmesi diğer dizilerin uzun süre devam etmesine ipucu olur diye düşünüyorum.

Bir Zamanlar Çukurova final tarihi belli mi?

Oldukça sevilen ve yukarıda gördüğünüz gibi oldukça yüksek reytingler alan Bir Zamanlar Çukurova dizisinin böyle reyting alamaya devam etmesi durumunda en az 3 sezon süreceğini ve 3. sezon sonuna kadar devam edeceğini söyleyebiliriz. Yaklaşık 105 bölüme ulaşması beklenen dizinin 2020-2021 sezonu sonunda final yapması bekleniyor. Zaten dizi büyük yatırımlar yaparak özel bir set inşa etmiş ve Adana ilimizin geçmiş tarihlerini en iyi şekilde dizide sunmayı hedeflemişti. Bu hedefinde başarılı olmuş olmalı ki seyirci diziyi hiç bırakmadı. Hatta Milliyetçi Hareket Partisi lideri Devlet Bahçeli bile her hafta diziyi kaçırmadan izlediğini ve çok keyif aldığını belirterek güzel bir reklamını yapmıştı. Kısacası bu dizi için şu tarihte bitecek demek biraz zor..

Bir Zamanlar Çukurova Dizisinin Başarısının Sırrı Nedir?

Son zamanlarda dillendirilen konulardan birisi de bu dizi bu başarıyı nasıl sağladı, uzun süre izleyici kaybetmeden nasıl devam ediyor diye merak edenler var. Açıkçası Perşembe günleri daha iyi bir dizi yok. Bu yüzden sürekleyici konusu, yenilenen oyuncuları, ve oyunculuk becerileri konusundaki yeteneklerin çok iyi rol yapması ki mesela Saniye rolünü oynayan Selin Yeninci gibi yetenekli oyuncuların çok sayıda olması diziyi sürekli izlenebilir hale getiriyor. Böylelikle diziyi izleyenler gerçekten de eski zamanların Adana’sını yaşıyor Bir Zamanlar Çukurova dizisini izlerken. Başarısının sırrı bu diye düşünüyorum. Ayrıca hiç bir masraftan kaçınmamış Tims B şirketinden Timur Savcı, gerçekten de ne gerekiyorsa her şey karşılanıyor, dizide kullanılan eski model uça ve arabalar gerçeğin aynısı. Konak ise sil baştan dizi için tasarlanmış özel bir set alanı oldu. Yani kısacası dizide büyük emekler var, bu emeklerin karşılığını da reyting olarak alıyor dizi..

Bir Zamanlar Çukurova ne zaman final yapacak

Bir Zamanlar Çukurova Kaç Bölüm Olacak, Kaçıncı Bölümde Final Yapıp Bitecek? sorularına detaylı bir şekilde cevap vermeye çalıştık. Bu konuda Bir Zamanlar Çukurova dizisine sürekli yeni oyuncuların girip taze bir kan olarak diziye etki etmeleri de oldukça önemli. Diziye yeni gelen oyuncuları sizler için yeni bir sayfada topladık ve detaylı şekilde sizlere tanıtıyoruz. Merak edenler tıklayabilir >> Bir Zamanlar Çukurova Dizisine Yeni Gelen Oyuncular

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!