Sozialen Medien

#Bir Zamanlar Çukurova’da mektup meselesi yine gidişatı belirleyecek! #SosyalMedya #Tv #BB

Bir Zamanlar Çukurova’da mektup meselesi yine gidişatı belirleyecek!

Yapımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın gerçekleştirdiği ‘Bir Zamanlar Çukurova’da bu hafta tüm aşkların hesaplaşma zamanı! Demir ve Züleyha mahkeme salonunda karşı karşıya gelecek ve büyük bir hesaplaşma yaşanacak. Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 61.yeni bölümünde yaşanacakların detayı ise şöyle:

Hünkar (Vahide Perçin) , yaptıklarından bin pişmandır! Demir (Murat Ünalmış) , mahkemede Züleyha’yı (Hilal Altınbilek) kurtarsın diye binbir dil dökecektir. Demir, son ana kadar hareket etmez ama, son anda salona gelecektir. Hünkar, Fekeli (Kerem Alışık) , Yılmaz (Uğur Güneş), tüm konak ahalisi ve hatta Savcı Jülide (Alayça Öztürk) nefesini tutarak Demir’in ifadesini bekler.

Demir, hakime Züleyha’ya ne kadar büyük bir aşk beslediğini anlatacaktır. Ancak anlattıkça salondaki havaya da onun duygularına da yaşanan onca yılın tüm olaylarının ağırlığı dolacaktır. Ve mahkeme salonu, dava konusunu iyice içinden çıkılmaz bir hale getirecek bir olaya daha şahitlik edecektir!

KÜÇÜK ADNAN, ANNESİNİ ARIYOR!

Nefesler tutulmuş mahkemeden gelecek haber beklenirken, konakta da çocuklar eğlendirilmeye çalışılmaktadır. Ancak özellikle Adnan (Ömer Fethi Canpolat) annesini çok özlemiştir. Hane halkı seferber olsa da, küçük çocuk annesini bulmak için en sonunda kendi başına çare arayacaktır!

MÜJGAN YAŞAYACAK MI?

Yılmaz, Züleyha’nın mahkemesindeyken, oğlunu halası Behice (Esra Dermancıoğlu) ile birlikte çiftlikteki küçük konağa, kendi evlerine yollayan Müjgan (Melike İpek Yalova), yaptıklarının vecdan azabı ile aldığı kararı uygulayacaktır. Müjgan, oğluna ve Yılmaz’a bir mektup bırakarak bileklerini keserek, hayatına son vermek isteyecektir!

YILMAZ’IN HAYATINI ALT ÜST EDEN İKİ AYRI MEKTUP!

Yılmaz, Züleyha’yı kurtarmak için adeta mahkeme ile cezaevi arasında mekik dokumaya başlayacaktır. O mahkeme salonunda yine hepsinin ayatını alt üst edecek gelişmeleri yaşarken, Müjgan da yine herkesi alt üst edecek bir şey yapacaktır. Yılmaz henüz bilmese de Müjgan ona ve oğluna bir mektup bırakarak yaşamına son vermeye karar vermiştir. Ancak Yılmaz’ın alacağı tek mektup Müjgan’dan gelen olamayacaktır, Yılmaz’ın kalbini derinden yaralayan bir mektup daha vardır. Bir Zamanlar Çukurova Perşembe 20:00’de ATV’de.

Dizide hatırlandığı üzere Züleyha’nın Yılmaz’a tüm gerçekleri itiraf ettiği bir mektup meselesi vardı. Gülten onu Yılmaz’a vermedi, aradan birçok bölüm geçtikten sonra Yılmaz o mektubu tesadüfen okuduğunda çoktan Müjgan ile evlenmişti. Gülten şayet mektubu erken verse belki de Yılmaz ve Züleyha arasında bambaşka olaylar gelişecekti. Şimdi yine dizide ilerleyen bölümleri etkileyecek bir mektup meselesi gündeme geliyor.

Haberleri instagram’da takip et –> @tvdizianaliz

Abone olun

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"