Sozialen Medien

#Bir Zamanlar Çukurova’nın talihsizi, sosyal medyanın günah keçisi! #SosyalMedya #Tv #BB

Bir Zamanlar Çukurova’nın talihsizi, sosyal medyanın günah keçisi!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – atv ekranında Perşembe akşamları izleyicilerle buluşmakta olan Bir Zamanlar Çukurova dizisinde en talihsiz karakter hangisi denir ise, buna Müjgan yanıtını verecek olan birçok izleyici var.

Yılmaz ile evli olan Müjgan, bir türlü Züleyha’dan kurtulamadı. Yılmaz ile Züleyha arasındaki büyük aşkın hiç sönmemesi onun en büyük talihsizliği oldu.

Züleyha ile Müjgan’ı yakaladı, halası Behice’ye bile kendisini anlatmakta zorlandı. Müjgan karakterini en talihsiz yapan nokta ise izleyicilerin bir türlü onu benimseyememesi.

Müjgan, diziye katıldığından bu yana pek de sevilmedi. Hep bu karakter hakkında olumsuz yorumlar sosyal medyayı kapladı. Destekleyenleri de vardı ama olumsuzluklarla hep anıldı.

  #Eklat bei „Die Höhle der Löwen“: Gründer brüskieren Löwen nach zähen Verhandlungen

Bir izleyicinin şu yorumu dikkat çekiyor: Müjgan kendine göre haklısın, kimsenin hoşuna gitmez bu durum ama Yılmaz’dan boşanmaktan başka her şeyi yaptın.” Müjgan’ı gurursuz olarak gören dizi takipçileri, “İnşallah New York’a yerleşir de biz de kurtuluruz” diyerek bu karakteri artık görmek istemediklerini belirten yorumlar yapıyor.

Senaristler de anlaşılan bu Müjgan konusunu bir süre gözlerden uzakta tutacak.

Haberleri instagram’da takip et –> @tvdizianaliz

Abone olun

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"