İçindekiler

“Bitcoin’den (BTC) Yakın Zamanda Bir Yükseliş Hamlesi Beklemeyin”

Popüler bir kripto para analisti, Bitcoin (BTC) konusunda yatırımcılara tavsiyelerde bulundu.

Dave the Wave adlı trader, Bollinger bantlarının genişliğine göre Bitcoin’in mevcut konsolidasyon aşamasının, muhtemelen 2020’nin son çeyreğine kadar devam edeceğini söylüyor.

Room for further contraction in the Bollinger band width. Fourth quarter lift off? pic.twitter.com/axZkoplZR9

— dave the wave (@davthewave) June 26, 2020

Yatırımcılar bir varlığın oynaklığının seviyesini belirlemek için Bollinger bantlarını kullanır. Volatilite azaldığında üst ve alt bantlar genişlerken, volatilite artmak üzereyken bantlar daralır.

Bitcoin analisti ve JPMorgan’ın eski başkan yardımcısı Tone Vays de, BTC’nin yakın zamanda büyük bir yükseliş hamlesi yapamayacağına inanıyor. Trader, BTC’nin 2021 başında büyük bir kırılmadan önce 6.000 ila 10.000 dolar arasında işlem yapmaya devam etmesini bekliyor. Ancak Vays, lider kripto para biriminin olumsuz bir potansiyele sahip olduğunu ve beklenen artıştan önce 7.000 dolara kadar düşebileceği konusunda uyarıyor.

Kripto para piyasasının mevcut oynaklığına rağmen, Bitcoin boğaları BTC fiyatının nihayetinde yükseleceği konusunda iyimser kalıyor. Yakın zamanda Bitcoin’in geleceği hakkında yayınlanan bir analize göre; BTC fiyatı yaklaşık on yılda 397.000 dolara yükselebilir.

CoinMarketCap’in verilerine göre, haberin yazımı sırasında Bitcoin 9,151 dolar civarında idi.

Yazar Hakkında

.

Türkan Babacan

Türkan Babacanhttps://www.coinkolik.com

Uzun yıllardır İngilizce dilinde çevirmenlik, tercümanlık, bakanlıklarda proje danışmanlıkları yapan Türkan, aynı zamanda iyi düzeyde İspanyolca da bilmektedir. Şimdilerde hukuk eğitimi görmekle beraber, çok yönlü olmayı sevmekte, bir süredir kripto para birimi alanında çeviri ve haberler üzerine uzmanlaşmaya çalışmaktadır. Bu disiplinleri birleştirerek bilişim hukuku üzerine bir yüksek lisans eğitimi hedeflemektedir.

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz Genel kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Dizi || Film izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

  #Bitcoin Fiyatındaki Düşüşün Sorumlusu Madenciler mi?