Allgemeines

#BitMEX’in Çatı Şirketi „100x Group“ Oldu

BitMEX’in Çatı Şirketi „100x Group“ Oldu

BitMEX’in çatı şirketi yeniden yapılandı: „Dijital para alanında yatırımlarımız kolaylaşacak“

BitMEX’in Çatı Şirketi

Kripto türev platformu BitMEX’in ardındaki şirket HDR Global Trading Limited, kurumsal yeniden yapılandırma geçirdi ve artık „100x Group“ olarak bilinecek.

HDR, haberi 15 Temmuz’da duyurdu. Seyşeller merkezli 100x, BitMEX dahil HDR ve diğer tüm mülklerin yeni holding yapısı olacak.

Duyuruda „yeni yapının gruba yeni fırsat ve yatırımları keşfetmek ve izlemek için daha fazla özgürlük sunacağı“ belirtildi.

Yatırımlar kolaylaşacak

100x Group’u HDR’ın kurucuları Arthur Hayes, Ben Delo ve Sam Reed yönetiyor ve şirket 200’den fazla çalışan istihdam ediyor. Yeni holding şirketinin açıklamasına göre 100c Group, „modern dijital finans sistemini yeniden şekillendirme misyonunun bir parçası olarak fırsat ve yatırımları keşfediyor, tasarlıyor ve izliyor.“

100x Group’un kurucu ortağı ve CEO’su Arthur Hayes, geleneksel finans sisteminin yavaş ve elverişsiz yapısına değindi:

“Durumu değiştirmeyi ve modern dijital finans sistemini daha kapsayıcı ve güçlendirici bir şekilde yeniden şekillendirmeyi umuyoruz.”

100x Group’un yönetici olmayan başkanı

Yeniden yapılandırmada Dr. David Wong, 100x Group’un yönetici olmayan başkanı olarak atandı. Wong, 100x’in uzun vadeli büyüme stratejisini geliştirecek.

Wong, “BitMEX, işimizin süregelen başarısında merkez olmaya devam ediyor ve lider pozisyonumuzu korumak ve geliştirmek için platforma yatırım yapmaya devam edeceğiz.“ diye açıkladı.

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz Genel kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Dizi || Film izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Kaynak

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"