Sozialen Medien

#Bosch Buzdolabı Modelleri, Özellikleri ve Kullanıcı Tavsiyeleri

Bosch Buzdolabı Modelleri, Özellikleri ve Kullanıcı Tavsiyeleri

En İyi 10 Bosch Buzdolabı Ürünü

Yiyeceklerin uzun süreler tazeliğini koruyabilmesine yardımcı olan buzdolapları, günden güne değişime uğramaya devam etmektedir. Yüksek hacimlere ve teknik özelliklere sahip olan Bosch buzdolaplarını inceleyip liste haline getirdik. İşte Bosch marka severler için en iyi Bosch buzdolabı önerisi.


1. Bosch KDN75VW30N Çift Kapılı No-Frost Buzdolabı

597 litre hacmi geniş ailelerin dostu haline gelen Bosch KDN75VW30N, Vitrafresh sistemi sayesinde yiyecekleri uzun günler boyunca taze tutmaktadır. No frost özelliğine sahip olup üsten donduruculudur. A enerji sınıfı diğer modellere göre @ daha az enerji tüketimi yapmaktadır. Vitafresh rafında ayarlanabilir nem kontrolü meyve ve sebzelerin taze kalmasına yardımcı olur. Buzdolabının diğer bölümlerine göre daha soğuk olan 0 derece çekmecesi kahvaltılıklarınızı veya et ürünlerini 2 kat fazla süre formunu korumaktadır. Buzdolabının tüm köşelerinden aydınlık bir görüntü sağlayan led ışıklar tekrar değiştirilmesi gerekmez. Led ekran sayesinde buzdolabı ayarlarınıza kolayca ulaşabilirsiniz. Buzdolabı ya da dondurucu kısmını istediğiniz sıcaklığa ayarlayabilirsiniz. Kapı uzun süre açık kaldığı zaman sesli ve ışıklı olarak uyarı sistemi devreye girer. Buzdolabının iç ile dış tarafına yerleştirilmiş olan sensörler, iç sıcaklığı koruyarak gıdaların orijinal tadını korumasını sağlar. Dondurucu kısmına yeni ürünlerin eklenmesi durumunda iç sıcaklığı yükseltir, bu durum donmuş yiyeceklerin çözelmesine yol açar. Superfreezing, yeni yiyecekleri çabucak dondurarak sorunu ortadan kaldırmaktadır. Buzdolabının kapısı açıldığı zaman sıcak hava içeri girer, Supercooling özelliği içeriyi soğuk tutmak için devreye girerek sıcaklığı hızlı şekilde düşürmektedir. Bir tuşa basarak en az 2 dereceye kadar gerilemektedir. Multiairflow, buzdolabı içerisinde hava dolaşımını yükseltir, sıcaklık ile nem seviyesine tüm alanlarda aynı tutar. Bu sayede yiyecekler taze kalır.

Bosch KDN75VW30N Çift Kapılı No-Frost Buzdolabı Kullanıcı Yorumları

? Arkadaşlar 8 aydır kullanıyorum dolabı. Ben Bosch un kendi sitesinden aldım dolap harika. Yazın bile  Eco modunda çalıştırıyorum ve yeterli geliyor. Elektrik tüketimi de çok iyi. Ve çok sessiz. Tek eksisi dolap birazcık uzun bir tik daha kısa olsa daha iyi olabilirdi ama oda çok sorun teşkil etmiyor bence. Uzun lafın kısası kesinlikle tavsiye ederim. Mesut B.

? Hem zamanında geldi, hem de montaj da zamanında yapıldı. Bosch kalitesi ortada. Ürüne gelince çok geniş. Hanım çok beğendi. Kullanışlı. Bu ürünü alan kişi derin dondurucu almasına gerek yok. Gayet sessiz çalışıyor. Tavsiye ediyorum kesinlikle. M**** T***


2. Bosch KGN57VI22N No Frost Buzdolabı

Alarm özelliği, kapı kapalı değilken ya da buzdolabı içinde farklı bir sorun yaşandığında sesli ve aydınlatmalı uyarı sinyali göndermektedir. MultiBox, meyve ve sebzeleri saklamak için en uygun alandır. Dondurucu kısmına yeni gıdaların eklenmesi ortam sıcaklığı artırmaktadır. SuperFreezing, yeni eklenen yiyecekleri hızlı bir şekilde dondurup, dolapta bulunan diğer gıdaların çözülmesini engellemektedir. Buzdolabı kapısı açıldığı zaman sıcak hava dolabın içerisine girerek yiyeceklerin bozulmasına yol açmaktadır. Nofrost, buz oluşmasını engelleyerek yüksek koruma oluşturur. İki ayrı soğutma alanı düşük enerji kullanarak tasarruf sağlar. Supercool düğmesine basıldığı an sıcaklık en az 2 dereceye kadar gerilemektedir. MultiAirflow, dolabın tüm alanlarını hava dolaşımını artırır böylelikle sıcaklık ve nem seviyesi eşit seviyede tutmaktadır. Buzdolabının ömrü boyunca değişmesine gerek olmayan led aydınlatma. Freshsence, cihazın iç ile dış kısmına yerleştirilmiş olan sensörler, cihazın ısısını sabit tutar. Bu özellik yiyeceklerin daha uzun süre taze kalmasını sağlamaktadır.

Bosch KGN57VI22N Kullanıcı Yorumları

? 18 yıldır kullandığım buzdolabı çok sesli çalışıyordu, bu gelince evde bir sessizlik oldu sanki. Üç, dört kişilik aileler için hacmi oldukça yeterli. Derin dondurucusu altta, alışmak zaman alacak. Buzdolabından gelebilecek değişik seslerin(buz kırma vs.) sebepleri ve normal olduğu kılavuzda açıklanmış. İhtiyacı olanlara tavsiye ederim.. S** K**.

? Soğutması ve sessizliği iyi, tavsiye ederim. Sadece beyaz eşya alırken satıcının İstanbul dışında olduğu durumlarda kargo çok geç geliyor. Ürün önce kayseriye gelip 2 gün bekledi, ordan istanbula, ordan da tekrar dağıtıma çıkıyor… süreyi siz düşünün. Adem A.


3. Bosch KDN86AWF0N Çift Kapılı No Frost Buzdolabı

Vitafresh, buzdolabında bulunan gıdalar için en uygun nem oran ayarını yaparak normalden daha uzun süre taze tutabilmektedir. Led aydınlatmaların ömrü buzdolabıyla aynıdır, ayrıca değiştirmeniz gerekmez. Buzdolabının aydınlatması eşit bir şekilde dağıtarak sağlamaktadır. A enerji sınıfı @ daha düşük tüketim yapmaktadır. Multiairflow, buzdolabının tüm kısımlarının nem seviyelerini eşit bir şekilde tutmaktadır. Hareket ettirilebilen cam raflar sayesinde arkada kalan ürünleri erişmenize yardımcı olmaktadır. Vitafresh plus, iki ayrı bölgeyi uygun şekilde ayarlayarak, yiyeceklerin normalden daha uzun süre saklayabilmektedir. Et ürünlerini 0 derece alanında özel olarak tazeliğini koruyabilirsiniz. Ayrıca sebze ya da meyvelerin için uygun nem seviyesi ayarlayarak vitaminleri kaybetmesini engeller. Freshsense özelliği, buzdolabında bulunan sensörler iç ortam sıcaklığı dengeli tutmaktadır. Bu sayede yiyecekler bozulmadan durabilir. Fan desteği bulunan multiairflow, tüm iç ortam sıcaklık ile nem seviyesini eşit oranda tutar. Dondurucu ve soğutucu kısmı birbirinden ayrı olarak çalışıp sıcaklıklarını kontrol edebilirsiniz. No frost, dondurucu kısmında buzların oluşmasının önüne geçmektedir.

Bosch KDN86AWF0N Çift Kapılı No Frost Buzdolabı   

? Ürün gayet güzel sorunsuz çalışıyor ancak servis geldiğinde fatura kesildikten sonra bir hafta içinde kurulum olmazsa Ürün arızalı çıkarsa değiştiremeyeceğini söyledi bir hafta sonra teslim edildi neyse ki sorunsuz çıktı. Ürünü faturayı kestikten hemen sonra teslim ederseniz ne satıcı ne alıcı sorun yaşar. A** E**.

? Şikayet var sitesindeki yorumlardan dolayı biraz korkmuştum ama hiçbir sıkıntı çıkmadan hasarsız olarak ürünüm teslim edildi. Teşekkürler. Çiğdem K**


4. Bosch KGN86AI42N No-Frost Buzdolabı

Perfect fit, buzdolabının her yere rahatça yerleşmesine yardımcı olur esnek kurulum sağlamaktadır. İç kısmı geniş olması ferah bir alan sağlayarak kolayca gıdalarınızı yerleştirebilirsiniz. Variozone, buzdolabının raflarını keyfinize göre düzenleyebilirsiniz. No frost, buzlanmalara karşı koyarak temizleme işlemi için enerji harcatmaz. Bigbox alanı büyük yiyecekler için özel bir alandır. Üst kısmı ile cam kısmını kaldırarak daha büyük yer elde edebilirsiniz. Bu alan büyük bir pastayı kolayca saklayabilmektedir. Diğer modellerde olduğu gibi kapı açık kaldığında sesli uyarı vermektedir. Dondurucu kısmında daha çok yere ihtiyacınız var ise rafları kaldırarak bu ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Hareket edebilen cam raflar, istediğiniz nesneye ulaşmanızı kolaylaştırır, aynı zamanda temizlik esnasında yardımcı olmaktadır. Vitafresh, ürüne göre soğutma alanıdır. Et ürünlerini 0 derece bölmesinde saklayabilirsiniz. Meyve ve sebze için nem seviyesini koruyarak ürünlerin vitamin kaybı yaşamasını engeller. Yeni eklenen ürünler ortam sıcaklığını yükselterek donmuş ürünlerin çözülmesine yol açmaktadır. Superfreezing özelliği hızlı şekilde dondurma işlemini gerçekleştirerek buz çözülmesinin önüne geçmektedir. Buzdolabı kapakları açıldığı an sıcak hava içeri girerek gıdaların formunun değişmesine yol açmaktadır. Supercooling butonuna basıldığı zaman sıcaklığı 2 dereceye düşürerek soğutma işlemini yapmaktadır. Multiairflow, eklenen fan desteğiyle birlikte buzdolabının hava akışını ve nem seviyesini eşit olarak sağlamaktadır. Yüksek özellikli sensörler dış ortama göre iç sıcaklığını ayarlayarak yiyecekler için en uygun havayı ayarlamaktadır. Dondurucu kısmında olan buzmatik sayesinde içecekleriniz için istediğiniz kadar buz alabilirsiniz. Uygun parlaklık konusunda başarılı olan yeni led aydınlatma mevcuttur.

Bosch KGN86AI42N No-Frost Buzdolabı Kullanıcı Yorumları

? Buzdolabını alalı 6 ay oldu ve çok memnunuz içerisinde ki hiçbir urunu kesinlikle çürütmüyor yeşillikler sararmıyor (tabi ki aylarca sure değil) her şey taze kalıyor. Gerçekten devasa bir dolap kalabalık aileler için biçilmez kaftan ayrıca çok sessiz evde o kadar ses varken dolabın sesini duymak imkansız- takıntılı değilseniz – gelelim aydınlatmasına inanın evin içine güneş doğmuş gibi oluyor kapağını açınca elektrik faturasında devasa olmasına rağmen minik bir etki yaptı buda harika tabi ki.. özetle alacaklar hiç düşünmeden tercih edebilirler biz çok memnunuz nazar değmesin maşallah ..bosch harikasın. F** A**.

? Buzdolabının içi geniş Led aydınlatma çok hoş.. Soğutma kalitesi güzel. Fakat ses konusunda başarılı değil. Zaman zaman çift motor devreye giriyor herhalde. Tıraş makinesi çalışır gibi ses geliyor. Rutin çalışmada uğultu sesi de özellikle gece mutfağa giderseniz çok rahatsız edici. Kesinlikle sessiz değil. Senin buzdolabın arızalıdır belki demeyin. Kontrolü yapıldı. R** A**.


5. Bosch KGN56LBF0N No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı Siyah

Colorglass cam kapıya sahip olup, mutfakta güzel bir görüntü oluşturmaktadır. Cam tasarımı kolay kırılmaz ve dayanıklıdır. 559 litre hacmiyle yiyecekler için geniş saklama alanı sunmaktadır. Led aydınlatmaları sorunsuz çalışarak içeriyi eşit şekilde aydınlatmaktadır. Variozone, ihtiyaç durumunuza göre raflarını kendi zevkinize göre tasarlayabilirsiniz. No frost sistemi dondurucuda buz oluşmasını önemli ölçüde engellemektedir. Bigbox saklama alanları büyük gıdalar için en uygun ortamdır. Çekilebilen raf özelliği buzdolabında bulunan tüm ürünle ulaşmanızı kolaylaştırır, aynı zamanda temizle işlemi zahmetsiz olmaktadır. Buzdolabı kullanım şeklinize göre düzenlenebilir rafları kaldırarak geniş alan oluşturabilirsiniz. Kapaklar açık bırakıldığı zaman sesli veya ışıklı uyarı göndermektedir. Yiyeceklerinizi ilk günkü gibi taze tutmak için tasarlanan vitafresh bölmesi, uygun sıcaklık ile nem oranı ayarlayarak taze kalma süresini uzatmaktadır. Buzdolabının etrafında bulunan sensörler, ortamı ölçerek iç kısmın sıcaklığını sabit kalmasını sağlayarak gıdaların bozulmasını engeller. Buzdolabına yeni yerleştirilen ürünler iç ortam sıcaklığını yükselterek, donmuş olan gıdaların çözülmesine yol açar. Superfreezing, çabucak soğutma işlemine geçerek çözülme sorununu engellemektedir. Supercooling düğmesine basarak buzdolabı sıcaklığını 2 dereceye kadar düşürerek, ürünlerin kısa sürede soğumasını sağlamaktadır. Multiairflow sistemi, tüm alanların hava akımını ve nemi eşit seviyede tutmaktadır. Birbirinden ayrı çalışan soğutma sistemleri, elektronik kontrol paneli yardımıyla sıcaklık ayarlarını yapabilirsiniz.

Bosch KGN56LBF0N No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı Siyah Kullanıcı Yorumları

? Yaklaşık 6 ay önce aldım buzdolabını, fiyatının biraz yüksek olması şartları zorlamamıza neden oldu ama şimdi iyi ki diyorum. Görüntüsü için bir şey söylemeye gerek yok kendisini anlatıyor gayet şık, ben size kapasitesinden bahsedeyim gerçekten çok iyi ve çok kullanışlı. Dolap derinliğinin fazla olması sayesinde buzdolabında yer sıkıntısı asla yaşamıyorsunuz ki ben turşu zeytin ve kuru yiyeceklerin hepsini buzdolabında saklıyorum. Sebzelik çekmecesi çok büyük ve ne kadar dolu olursa olsun kolay hareket edebilmesi sayesinde daha da kullanışlı hale geliyor. Elektrik faturasına ekstra bir yük oluşturmuyor. Derin dondurucunun çekmeceleri çok kullanışlı. Asla pişman olmazsınız. Derya S.

? Başka bir mağazadan ürünü satın almıştım, 4 yıl ek garanti de ilk kurulumda satin aldım ve 7 yıla uzattım. Şu an 3. yılını tamamladı ve ilk günkü gibi tıkır tıkır çalışıyor. Cam kısmı biraz leke bırakıyor, lcd temizleme sıvıları biraz daha uzun ömürlü (leke bırakmama konusunda) ama tam çare değil. Yine de kesinlikle tavsiye ederim…  O*** A***.


6. Bosch KDN56AIF0N Üstten Donduruculu Buzdolabı

A enerji sınıfı ile diğer A sınıfı buzdolabı modellerine göre @ daha az kullanarak bütçenizi korur. No frost özelliği buz oluşmasına karşı güçlü koruma sağlamaktadır. Flexshelf çok kullanımlı raf, içecek kutularınız için en uygun bölmedir. İhtiyacınız olduğu zamanlar açılıp kapanarak neredeyse gözle görülmez biçimdedir. Çekilebilen raf teknolojisi, arkada kalan ürünleri rahatça ulaşmanıza veya temizlik zamanında kolaylık sağlamaktadır. Düşük sıcaklık ve nem ayarı sunan vitafresh özelliği, yiyeceklerin uzun süreler boyunca taze kalmasını sağlamaktadır. Buzdolabının üzerinde bulunan sensörler, iç ortam sıcaklığını sabit tutmaktadır. Bu durumda gıdalar tatlarını korumaya devam edecektir. Buzdolabının tüm kısımlarına eşit olarak hava akımı dağıtmayı başaran multiairflow, ürünleri soğuma süresi azaltmasına yardımcı olarak ilk günkü formunu korumasını sağlar. Birbirinden farklı çalışan alanları elektronik ekran yardımıyla istediğiniz şekilde sıcaklık ayarını yapabilirsiniz. Enerji tasarrufundan ödün vermeyen led ışıklar, iç kısmı rahatça aydınlatmaktadır.

Bosch KDN56AIF0N Üstten Donduruculu Buzdolabı Kullanıcı Yorumları

? Dış görünüşü çok iyi. Son derece hesaplı ve bütçeme uygun. Ebatları da tam istediğim gibi. Çift kapılı olmasıyla da takdirimi kazandı. Markayı ilk defa kullandım ve bu zamana kadar kullanmadığım için kendime kızdım. Tasarım harikası olarak görüyorum. Çok memnunum. Aslı K.

? Dört kapaklı buzdolabı almak istiyordum aslında. Ama onlar da çok yer kaplıyor. Sığdırması zor olduğu için vazgeçtim. Onun yerine bunu aldık. Güzel bir ikame oldu çünkü epey şey sığıyor içine. Rafların aralığı tencereler için yeterli. Soğutmasından da memnunum, son derecesini kullanmıyorum fazla geliyor. Sessiz çalışıyor, gece uykumdan zıplamıyorum en azından. İhsan B.


7. Bosch KGN57PI26N No-Frost Buzdolabı

İki farklı soğutma bölümü enerji tasarrufu yapmanızı sağlar. Kapak kapalı değilken veya açık kaldığı zamanlar size uyarı sinyali göndermektedir. Led aydınlatması uzun ömürlü olup göz yormadan tüm kısımlara eşit olarak yayılmaktadır. Aynı zamanda no frost özelliği dondurucu kısmında buz oluşmasını önemli ölçüde engellemektedir. Teleskopik raf özelliği istediğiniz şekilde kontrol edebilirsiniz, buzdolabı içerisinde olan gıdaları görebilirsiniz. Air fresh filter, fan sistemi yardımıyla kokuların birbirine karşımasını önler, filtresi ömür boyu garantilidir. Vitafresh, 2 adet özel bölme sunar, bir taraf et ürünleri için 0 derece alanı, diğer taraf ise meyve ya da sebzelerin tazeliği korumak için bir bölmedir. İçeriye yeni eklenen ürünler sıcaklığın düşmesine neden olmaktadır. Supercooling düğmesine basıldığı zaman, sıcaklık 2 dereceye kadar düşerek çabuk soğutma işlemi uygulamaktadır. Bu özellik gıdaların tazeliğini korur. Fan desteği bulunan multiairflow, buzdolabının içerisini sıcaklık ve nem seviyesini tüm alanlarda eşit tutmaktadır. Buzdolabının sıcaklığını koruması için yerleştirilmiş olan sensörler otomatik olarak duruma göre sıcaklığını ayarlamaktadır. Elektronik paneli, ayrı çalışan bölmeleri kontrol edebilir, farklı sıcaklıklara ayarlamanıza yardımcı olmaktadır.

Bosch KGN57PI26N No-Frost Buzdolabı Kullanıcı Yorumları

? Tek kelime ile mükemmel, Bosch kalitesi… Sinan S.

? Çok geniş hacimli bir buzdolabı çok beğendim soğutma sistemi de gayet iyi çalışıyor enerji sınıfı da iyi gayet iyi bir buzdolabı ben sipariş ettim kargo elime hızlı geldi tavsiye ederim. Pınar


8. Bosch KGN57VW22N No-Frost Buzdolabı

Multibox, büyük sebze ya da meyveleri rahatça uzun süreler tazeliğini bozmadan muhafaza edebilirsiniz. 505 geniş hacmi ile ürünleriniz için geniş saklama alanı sunmaktadır. Buzlanmaya karşı üstün no frost teknolojisi. Buzdolabında oluşan bir sorun veya kapılar açık kaldığında uyarı sinyali vermektedir. Superfreezing, yeni eklenen gıdalar iç ortam sıcaklığını yükseltmeden çabuk bir şekilde dondurulmasını sağlar. Dondurma işlemi bittiği an normal haline dönerek enerji tasarrufu yapmaktadır. Buzdolabının kapıları açılması sıcak havanın içeriye girmesine neden olur. Supercooling butonuna basıldığı zaman sıcaklığı 2 dereceye kadar düşürerek sıcak havanın yiyeceklere uyguladığı etki ortadan kalkmış olmaktadır. Multiairflow, tüm alanların hava akımını ve nem seviyelerini fan desteğiyle birlikte eşit olarak sağlamaktadır. Freshsense, cihazın üzerinde bulunan akıllı sensörler cihaz ısısını her zaman sabit tutmaktadır. Elektronik ekranı, ayrı çalışan soğutma bölmelerini isteğinize göre sıcaklık ayarlarını yapabilirsiniz. Buzdolabı içerisine yerleştirilen led ışıklar, yüksek aydınlatma gücüne ve düşük tüketim yapmaktadır.

Bosch KGN57VW22N No-Frost Buzdolabı Kullanıcı Yorumları

? Ürünün sesini odada duymayı bırakın çalışıyor mu diye kontrol etmek için motoruna iyice yaklaşıp dinledim kesinlikle çok sessiz çalışıyor. Soğutması ise çok iyi şimdilik. Ürünü kullanmaya yeni başladığım için sebzeleri korumasını henüz deneyimleyemedim ama onun da sıkıntı çıkaracağını düşünmüyorum, düşünmeden güvenle alabilirsiniz. Horoz lojistikle geliyor ürün, getiren kişiler gayet ilgili evinizin-dairenizin içine kadar getiriyorlar ve garantisinin bozulmaması için ambalajına özellikle dikkat etmesi gerektiklerini biliyorlar. Mehmet E.

? Ürünü 2017 yılında almıştık. Ürün genel olarak gayet iyi sessiz çalışıyor buzluğu bana göre biraz küçük ama üst kısmı yeterince geniş. Bence ürünün tek sıkıntısı kapağı açık kaldığında sesli bir şekilde uyarı vermiyor yani siz fark etmezseniz saatlerce açık kalıp öylece durabilir. Beyza Y.


9. Bosch KGN56VW30N No Frost Buzdolabı

Perfect fit, cihazınızı istediğiniz köşeye yerleştirme imkanı sunmaktadır. 559 litre hacmi gıdalar için büyük yer sağlamaktadır. Vitrafresh, et ürünleri için özel düşük sıcaklık seviyesinde taze tutarken, meyve veya sebzeleriniz için nem oranı ayarlanabilir rafı bulunmaktadır. Bigbox katı, büyük yiyeceklerinizi kolaylıkla tazeliğini koruyabilmektedir. Variozone hareket edebilir raflar ile kullanım durumunuza göre daha büyük saklama alanları elde edebilirsiniz. Oluşan bir hata ya da kapılar tam kapanmadığı zaman kullanıcıya uyarı sinyali gönderme özelliği vardır. Kolay hareket edebilir raflar arkada kalan ürünlerinize erişmenize ve temizlik zamanında zorluk çıkartmamaktadır. Buzdolabı içerisine giren sıcak hava yiyeceklerin dengesini bozarak deforme olmasına yol açmaktadır. Supercooling düğmesine basıldığı vakit sıcaklığı en düşük 2 dereceye kadar gerileterek yiyeceklerin dengesini yeniden sağlar. Multiairflow teknolojisi fan desteği sayesinde buzdolabının tüm alanlarını sıcaklık ve nem seviyelerini eşit seviyede tutmaktadır. Bu durum yiyeceklerin taze kalma süresini uzatmaktadır. Superfreezing, dondurucu bölmesine yeni eklenen yiyecekler sonrası yüksek hızda dondurma işlemini yaparak, sıcaklığın düşmesini engellemektedir. Buzdolabı sensörlerin yardımıyla sıcaklığın sabit seviyede tutar. Elektronik ekranı, buzdolabı ayarlarınızı istediğiniz gibi yapmanızı sağlar. Düşük enerji ile çalışan led aydınlatma sistemi mevcuttur.

Bosch KGN56VW30N No Frost Buzdolabı Kullanıcı Yorumları

? Günlerce araştırdıktan sonra bunu aldık 9 aydır kullanıyorum sebzeleri mükemmel saklıyor hepsi 2 hafta küsür yepyeni duruyor dolapta. Hem geniş hem kullanışlı alt kısmı hemen buz yapıyor ve çok büyük bütün kışlık erzağımı aldı bosch farkı diyorum. Tavsiyem 4 yıl garantisini de mutlaka almanız. B** S**.

? Ürün çok güzel. İç hacmi geniş. Sesten şikayet edenler var. Derece farkı olunca dolap çalışıyor ve evet bir ses var ama duymak için yakın olmak gerekiyor rahatsız etmiyor öyle. Eksik olarak ekranda saat olmasını beklerdim. Markası büyüklüğü ve tavsiyelerle karar verdik. A** M**


10. Bosch KDN56PW32N No frost Üstten Dondurucu Buzdolabı

Üstün alarm özelliği, kapı açık kaldığı zaman ya da buzdolabında oluşan bir sorun anında uyarıcı sinyal vermektedir. Çekilebilen cam raflar kullanıcıya nesnelere erişmeyi ve temizlik anında kolaylık sağlamaktadır. Teleskopik ray özelliği, rafları rahatça hareket ettirebilirsiniz. Vitrafresh, meyve veya sebzeleriniz için nem oranı ayarlanabilir, et ürünleri için özel düşük sıcaklık seviyesinde taze tutabilen raf bulunmaktadır. Dondurucu kısmına ekleme yapıldığı zaman ortam sıcaklığı yükselerek donmuş yiyeceklerin çözülmesine yol açmaktadır. Supercooling, bu durumu engellemek için yüksek hızda dondurma işlemi gerçekleştirmektedir. Buzdolabı kapısı açıldıktan sonra sıcak hava içeri dolmaya başlar, ortam sıcaklığını 2 dereceye kadar düşürmek istenilirse, supercooling tuşuna basmanız yeterli olacaktır. Fan destekli multiairflow, buzdolabının hava akışını ve nem oranını tüm kısımlarında eşit olarak dağıtmaktadır. Buzdolabında bulunan sensörler, iç ortam sıcaklığın her vakit sabit kalmasını sağlar. Dondurucu kısmında bulunan elektronik ekran, buzdolabı sıcaklığını istediğiniz gibi ayarlamanıza yardımcı olur. Led aydınlatma sistemi geceleri istediğinizi bulmanız artık daha kolay.

Bosch KDN56PW32N No frost Üstten Dondurucu Buzdolabı Kullanıcı Yorumları

? Gerçekten çok başarılı bir makine. Yorumlara bakarak almıştım hatta ses yapıyor diyenler olmuş alalı yaklaşık 5 ay oldu (Kasım 2019) hiç mi hiç ses yapmıyor harika bir buzdolabı. Z** S**.

? Buzdolabı çok iyi her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş. Ama gel gelelim sanki malzeme kalitesi bosh kalitesine yakışmamış gibi ne bileyim belki de bana öyle geliyor ama dokununca hissiyat metal plastik karışımı gibi bir his verdi. U** K**.

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Dizi || Film izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Kaynak

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"