Sozialen Medien

#Çağatay Ulusoy duyurdu, Hakan Muhafız 3. sezonu yayınladı! #SosyalMedya #Tv #BB

Çağatay Ulusoy duyurdu, Hakan Muhafız 3. sezonu yayınladı!

BuradaBiliyorum.Com / Detay – Hakan Muhafız dizisinin ilk iki sezonu beğeni toplamıştı.Çok önceden çekilen 3. sezon ise 6 Mart Cuma yani bugün izleyicilerle buluştu. Çağatay Ulusoy, Hazar Ergüçlü ve Okan Yalabık’ı buluşturan dizinin yeni sezonunun nasıl bir dönüş yapacağı merak konusu…

İlk Türk orijinal Netflix projesi olan Hakan Muhafız’ın fragmanını instagram hesabından paylaşan Çağatay Ulusoy hayranlarına müjdeyi verdi. Oyuncu, “The Protector 3. sezonu yayınlanıyor” mesajı ile beğenileri kazandı. İşte ünlü oyuncunun paylaşımı:

Günümüz İstanbulu’nda yaşayan ve kadim bir gizli birlikle olan bağını keşfeden genç bir adam, şehri ölümsüz bir düşmandan kurtarmak için maceraya atılır.

  #Thor in Rocker-Outfit: Erste Fotos vom „Thor 4“-Set

İstanbul yeni bir tehdide yenik düşerken Hakan, şehri yok edecek anahtarı ele geçirmeye çalışan zorlu bir Ölümsüz ile karşı karşıya gelir.

Haberleri instagram’da takip et –> @BuradaBiliyorum

Abone olun

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"