Spiel

Call of Duty: Mobile 3. sezon güncellemesiyle gelen heyecan verici yenilikler – BBCall of Duty: Mobile 3. sezon

Call of Duty: Mobile 3. sezon başlıyor. Yeni güncellemeyle beraber oyuna eklenen içerikler arasında yeni Battle Royale modu da bulunuyor.

Hızla popüler mobil Battle Royale oyunları arasına adını yazdıran Call of Duty: Mobile 3. sezon için geri sayımı başlatıyor. Android ve iOS sistemleri için erişilebilir olan yeni güncellemeyle beraber oyuna yeni içerikler de geliyor. Geçtiğimiz günlerde oyuncularla buluşan üçüncü sezon güncellemesinin ilk dikkat çeken noktası yeni Battle Royale modu. Sınırlı süreli olan bu modda oyuncular 20’ye 20’lik kapışmalar gerçekleştirebiliyor. İki yeni Multiplayer haritası da oyunda yerini alıyor. Bunlardan biri Modern Warfare 2 oyuncularının hatırlayacağı Scrapyard (Hurdalık) haritası. Activision bu haritanın tasarımının ve oynanış tarzının oyunculara tanıdık geleceğini kaydediyor ancak haritanın kendi taktiklerine ve stratejilerine kavuştuğunu ve mobil oyun deneyimine ayak uyduracak değişimler geçirdiğini de eklemekten geri kalmıyor. İkinci harita ise şimdilik açıklanmadı. Sezon içinde oyuna dahil edileceği belirtildi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Call of Duty: Mobile güncellemesinin getirdiği diğer yenilikler

Artık CoD hesabınızla da bağlanabileceğiniz oyunda Multiplayer için Ultra Atış modu da dahil ediliyor. Bu modda oyuncular daha hızlı Skor Serileri’ne ulaşırken Operatör Becerileri’nin de bekleme süresi kısaltılıyor. Ayrıca sınırsız mühimmat olduğunu da kaydedelim. Bunların yanı sıra pek çok iyileştirme ve düzenleme de güncellemeyle beraber yayınlanmış durumda. Activision’ın güncelleme notlarına buradan ulaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

PUBG Mobile 11. sezon tanıtımı


Daha çok oyun makalesi okumak isterseniz oyun kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!