Technologie

Call of Duty: Modern Warfare için eğlenceli kar topu savaşıCall of Duty: Modern Warfare

Call of Duty: Modern Warfare oyuncuları kısa süreliğine silahları bırakıyor. Yeni güncellemeyle kar topu savaşları başlıyor.

Call of Duty: Modern Warfare yeni oyun modları, haritalar ve içeriklerle oyunculara yenilikler sunmaya devam ederken işin eğlence yönünü de kenara atmıyor. Yeni güncellemeyle beraber Gunfight moduna yeni bir alternatif ekleniyor. Artık oyuncular Winter Docks haritasında kar topu savaşı yapabilecek. Turun başında oyuncular etraftan kar topu toplamak durumunda. Bu kar topları ise tıpkı bıçak fırlatmak gibi işliyor. Hayli ölümcül anlayacağınız. İlk tur yapılan kar topu savaşından sonra oyuncular yine silah kullanabiliyor. Ya da kar topuyla da devam edebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Call of Duty: Modern Warfare modu sene sonuna kadar kalacak

Winter Docks haritasının da ortama uygun şekilde dekore edildiğini belirtelim. Yılbaşı ışıkları, korkutucu kardan adamlar gibi küçük detaylar etrafa serpiştirilmiş. Söz konusu oyun modunun Gunfight OSP’de olduğu gibi sıradan Gunfight modunun yerini almadığını belirtelim. Gunfight OSP bir haftalığına ana oyunun yerini almıştı. Yani hala doğrudan Gunfight moduna da girebilirsiniz. Bu sadece ek bir içerik olarak oyuna dahil edilmiş. Gunfight OSP’de yaşanan krizden sonra geliştirici ekip oyuncuların geri dönüşlerini dinlemiş gibi görünüyor.

Bu oyun modunun da ne yazık ki kısa süreli olduğunu belirtelim. CoD: Modern Warfare oyuncuları Türkiye saati ile 31 Aralık 21:00’a kadar oyun modunda kar topu savaşının keyfini çıkarabilecek. Modern Warfare‘e sahip değilseniz CoD: Mobile versiyonunda da tatil dönemine özel eğlenceli yeni oyun modlarının bulunduğunu hatırlatalım. Nesne Avı, özel yılbaşı çekilişleri ve hediyeleri mobilde oyuncuları bekliyor. Onları da deneyimleyebilirsiniz.

İlginizi çekebilir

PUBG Lite oyuncularına Vikendi müjdesi


Daha çok teknoloji makalesi okumak isterseniz teknoloji kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!