Sozialen Medien

#Cem Özer’in katıldığı Payitaht Abdülhamid’de değişim rüzgarı! #SosyalMedya #Tv #BB

Cem Özer’in katıldığı Payitaht Abdülhamid’de değişim rüzgarı!

BuradaBiliyorum.Com / Detay- TRT1 ekranlarında izleyicilerle Cuma akşamları buluşmakta olan Payitaht Abdülhamid dizisinin 112. bölümünden ilk fragman yayınlandı. Bülent İnal, Özlem Conker, Bahadır Yenişehirlioğlu, Hakan Boyav ve Gürkan Uygun gibi önemli isimler dizinin kadrosunda yer alıyor. Dizide bir değişim rüzgarı var. Senaryonun farklılaşmaya başlaması, bu değişimin izleyicileri mutlu etmesi, sosyal medyada dikkat çeken detaylar arasında.

Cem Özer’in Hector olarak katıldığı dizinin yeni bölümünde neler yaşanacağının detayını videodan izleyebilirsiniz. Hector ile Abdülhamid arasında yaşanacaklar diziye renk katacak. Yeni düşman ve daha da zeki bir düşman ile karşılaşan Abdülhamid’in tepkileri merak ediliyor.

Payitaht Abdülhamid dizisinin sadık izleyici kitlesi her Cuma bölümleri heyecan ve merak ile bekliyor. Senaristlerin sergilediği performanstan memnun olan izleyici,çıtanın git gide yükseldiği düşüncesinde.

  #„Terminator“: Kult-Studio produziert Anime-Serie des Sci-Fi-Klassikers für Netflix

Son bölümleri ile sadık izleyicilerini heyecana ve aksiyona doyuran Payitaht Abdülhamid, böyle giderse 5.sezonu da bulacağa benziyor.

Haberleri instagram’da takip et –> @BuradaBiliyorum

Abone olun

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"