Sozialen Medien

Chef’s Arena Bitti mi Final mi Yaptı Neden Yok Niçin Yayınlanmıyor?

Kanal D bu sezon bir çok dizi ve programda olduğu gibi yine çuvalladı diyebiliriz. Chef’s Arena isimli program ortalıkta görünmüyor. Başlaması gibi bitişi de hızlı oldu. Kanal D Chef’s Arena programını yayından kaldırmış olabilir. Resmi bir açıklama olmasa da yarışmanın oldukça düşük reytingleri vardı. İlk bölümleri izleyenler Chef’s Arena Bitti mi Final mi Yaptı Neden Yok Niçin Yayınlanmıyor? sorularını merak ediyorlar.

Chef’s Arena Bitti mi Final mi Yaptı Neden Yok Niçin Yayınlanmıyor?

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve yapımcılığını Bloom Medya’nın üstlendiği Chef’s Arena programını, ünlü şef Batuhan Piatti sunuyordu. Ancak şeflerin sürekli yarışmacıları azarlaması onlara çıkışması ekran başındaki insanları bile rahatsız ediyorken reytinglerin düşük kalacağı belliydi. Chef’s Arena programında yetenekli şefler Pınar İshakoğlu ve Sinan Büdeyri’nin de katkı sağladığı program ‘Azize’nin Cumartesi gününe geçmesinden dolayı Perşembe günü ekrana gelmesi planlanmıştı.

Chef's Arena yarışması var mı yok mu neden yayınlanmıyorAncak Chef’s Arena programı Kanal D son dakika değişikliği ile yayın akışından çıkarttı. Yani yarışma perşembe akşamı da yayınlanacak gibi durmuyor. Hal böyle olunca Chef’s Arena neden bitti niçin final oldu yayından mı kaldırıldı bitiş sebebi nedir gibi sorular izleyiciler tarafından merak edildi. Hemen özetleyelim Chef’s Arena yarışmasını neden bittiğini:

Chef’s Arena Yarışma Programı Neden Yok Niçin Bitti? İşte sebepleri

Öncelikle Chef’s Arena yarışması TV8 de yayınlanan MasterChef programına çok benziyordu, yani onun çakması gibi bir program oldu. Sunucu şefler herkese ağzına geleni saydırdılar, onları ekranda rezil etmeye çalıştılar, bu da izleyicinin sevmemesine neden oldu. Ayrıca düşük gelen reytingler Kanal D ye zarar ettirdiği için çok daha fazla bölüm yayınlanmasına gerek kalmadan yayından kaldırıldı. Anlaşılan o ki özgün olmayan insanlara değer vermeyen her program düşük reytinglere mahkum kalacak. Bakın bir izleyicimiz ne demiş Chef’s Arena yarışmasının bitirilmesi yayından kaldırılması ile ilgili:

İzleyici Yorumu: Aslında benzeri olması önemli değil de izleyiciyi çekebilecek hamleler yapması lazım. Sunucular, yarışmacılar falan. Zuhal Topal-Yemekteyiz örneğini verebiliriz mesela Yemekteyiz daha iyi izleniyorken tam tersi oldu. Burada önemli olan izleyicinin hoşuna giden şeyleri tahmin edip programda o noktaları öne çıkarmaları lazım. Bu programın formatı sorunluydu zaten tanıtımdan anlaşılıyordu da izlenmeyeceği… Acun MasterChef’i bile survivor formatı gibi yaptı, iki takim haline getirdi. Dokunulmazlık vs. gibi şeylerle doldurdu. Yılların formatıni değiştirdi şu anki klasik Master Chef değil maalesef..

Chef's Arena neden bitti niçin yayından kaldırıldıChef’s Arena yarışması var mı yok mu neden yayınlanmıyor sorusuna yanıt verdik bu konumuzda. Reytingleri çok düşük çıkan program yayın akışından kaldırıldı. Sizlerde yorum ve görüşlerinizle Chef’s Arena yarışması hakkında fikirlerinizi yazın lütfen aşağıya..

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!