Sozialen Medien

#Çiğdem Batur, koronavirüs salgınında Türkiye’nin şansını anlattı! #SosyalMedya #Tv #BB

Çiğdem Batur, koronavirüs salgınında Türkiye’nin şansını anlattı!

BuradaBiliyorum.Com /Detay – Koronavirüs salgını öncesinde Amiral Battı Kaçıyorusss isimli tiyatro oyununda balerin karakterine hayat veren ünlü oyuncu Çiğdem Batur, Hürriyet’in evde kal konsepti ile hazırladığı video sohbet programının konuğu oldu.

Batur, “Karantina günlerinde #evdekal konseptiyle biraz durum değerlendirmesi yaptık biraz da sohbet ettik” diyerek videonun tanıtımını instagram hesabından yaptı.

Röportajda olduğu ortamdan ve durumdan mutlu olmaya çalışan bir kişi olduğuna vurgu yapan Çiğdem Batur, önlemleri hem kendisinin aldığını hem de çevresindeki kişilere uygulatmak için büyük çaba sarf ettiğini anlattı. Batur, “Süreci çok yakından takip ediyorum, bilinçli her insan gibi. Süreci takip ederken bu arada yapmamız gerekenleri de harfiyen uygulamaya çalışıyorum ve etrafımdaki insanlara da uygulatmaya çalışıyorum. Çünkü önlem çok önemli, bilinçli olmak çok önemli” dedi.

  Dünyaca Ünlü Oyuncuların Hayatından Trajik Öyküler

Koronavirüsün ülkemize girişinin diğer birçok ülkeye göre daha geç olmasının bir avantaj olduğunu anlatan Batur, bu noktada Türkiye’yi şanslı bulduğuna değindi.

Ünlü oyuncu, sözlerini şöyle sürdürdü: “Önümüzde bu kadar örnek varken, aslında biz şanslı bir ülkeyiz. Türkiye şanslı bir ülke. Çünkü virüsün en son geldiği ülkelerden bir tanesi. Nasıl önlem almamız gerektiğini biliyoruz, sürecin nasıl işleyeceğini biliyoruz. Önümüzde yaşanan örnekler var, diğer ülkelerden örnekler… Onlardan feyz almamız gerektiğini biliyoruz. O yüzden de biraz da sakin ve biraz daha motivasyonu yüksek olarak getirmeye çalışıyorum”

Röportajın tamamını videodan izleyebilirsiniz.

Haberleri instagram’da takip et –> @BuradaBiliyorum

Abone olun

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"