Sozialen Medien

#Claes Bang, Robert Eggers İmzalı The Northman Hakkında Yeni Detaylar Paylaştı #SosyalMedya #Tv #BB

Claes Bang, Robert Eggers İmzalı The Northman Hakkında Yeni Detaylar Paylaştı


Claes Bang, Robert Eggers’ın Alexander Skarsgård, Nicole Kidman, Willem Dafoe, Anya Taylor-Joy gibi isimleri bir araya getiren yeni filmi The Northman’in İskandinav efsanelerindeki Prens Amleth hikâyesinden uyarlandığını açıkladı.

İlk uzun metrajlısı olan The Witch ile son yılların en iyi korku filmlerinden birine imza atan Robert Eggers, geçtiğimiz yıl da The Lighthouse ile adından övgüyle söz ettirmeyi başardı. Eggers’ın 1920’li ve 1940’lı yılların ekipmanlarını kullanarak 35 mm kamerayla siyah beyaz olarak çektiği The Lighthouse hem eleştirmenler hem de sinemaseverler tarafından beğeniyle karşılandı ve 2019’un en iyi filmleri arasında yerini aldı.

  #Jeremy Saulnier İmzalı Rebel Ridge’de John Boyega’ya Eşlik Edecek İsimler Belli Oldu #SosyalMedya #Tv #BB

The Lighthouse’un ardından zaman kaybetmeden bir sonraki projesine geçen Eggers, The Northman adını taşıyan yeni filmi için hazırlıklara başladı. 10. yüzyılda geçeceği ve bir Vikingin intikam hikâyesini anlatacağı açıklanan film için Alexander Skarsgård, Nicole Kidman, Willem Dafoe, Anya Taylor-Joy, Bill Skarsgård ve Claes Bang gibi önemli isimlerle anlaşılması, The Northman’in hazırlık aşamasındaki en heyecan verici filmlerden biri hâline getirdi.

Eggers’ın senaryosunu İzlandalı şair ve yazar Sjón ile birlikte kaleme aldığı film için hazırlıkların hız kazanmasıyla birlikte, film hakkında yeni detaylar da ortaya çıkmaya başladı. Geçtiğimiz günlerde verdiği bir demeçte The Northman hakkında konuşan Claes Bang, filmin konusu hakkında önemli detaylar paylaştı.

  #Der Hexenclub – Kurz nach Kinostart: Sequel jetzt auch schon digital verfügbar

Robert Eggers İmzalı The Northman’in Çekimlerine Önümüzdeki Günlerde Başlanacak

Bang, filmin İskandinav efsanelerindeki Prens Amleth‘in hikâyesinden uyarlandığını açıkladı. William Shakespeare’in Hamlet oyununun esin kaynağı olan Prens Amleth efsanesi, babasını öldüren, annesini ise kaçıran amcasından intikam almak isteyen bir Danimarka prensinin hikâyesini anlatıyor.

Bang ayrıca filmde amca karakterini canlandıracağını da doğruladı. Daha önce gelen haberlerde hikâyenin merkezinde yer alan prense Alexander Skarsgård’ın, krala Willem Dafoe’nun, kraliçe Nicole Kidman’ın, kralı öldüren amcaya ise Claes Bang’in hayat vereceği belirtiliyordu. Bang’in amca karakterini canlandıracağını doğrulaması diğer karakterlerle ilgili detayların da doğru olma ihtimalini kuvvetlendiriyor.

Daha ilk filmleri olan The Witch ve The Lighthouse’ta usta işi eserler ortaya kıyan, özellikle de filmlerin geçtiği dönemi başarıyla yansıtmasıyla övgü toplayan Eggers’ın yeni filmi, ortaya çıkan her yeni detayla biraz daha heyecan verici bir hâl alıyor. İzlemek için sabırsızlandığımız filmin çekimlerine önümüzdeki günlerde başlanması bekleniyor.

  #Bestbezahlte Schauspielerinnen 2020 enthüllt, Sofía Vergara führt

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"