Sozialen Medien

#Corpus Christi’nin Yönetmeni Jan Komasa’nın Yeni Filmi The Hater’dan Fragman Yayınlandı #SosyalMedya #Tv #BB

Corpus Christi’nin Yönetmeni Jan Komasa’nın Yeni Filmi The Hater’dan Fragman Yayınlandı

En İyi Uluslararası Film Oscarı’na aday olan Corpus Christi’nin yönetmeni Jan Komasa’nın yeni filmi The Hater’dan fragman yayınlandı. Jan Komasa imzalı film, dünya prömiyerini 15-26 Nisan tarihleri arasında düzenlenecek olan 2020 Tribeca Film Festivali’nde yapacak.

Sala samobójców ve City 44 filmlerine imza atan Polonyalı yönetmen Jan Komasa, 92. Oscar Ödülleri’nde En İyi Uluslararası Film Oscarı’na aday olan Corpus Christi filmiyle adını geniş kitlelere duyurdu.

Corpus Christi’den sonra sıradaki projelerini merakla beklediğimiz Komasa, yeni filmi The Hater ile sinema dünyasında varlık göstermeye devam ediyor. Yönetmenle Corpus Christi filminde birlikte çalışan Mateusz Pacewicz, The Hater’ın senaryosunu kaleme alıyor.

Jan Komasa İmzalı The Hater, Dünya Prömiyerini 2020 Tribeca Film Festivali’nde Yapacak

  #IndieWire’a Göre 2020’nin Şu Ana Kadarki En İyi 10 Filmi #SosyalMedya #Tv #BB

Maciej Musiałowski, Vanessa Aleksander, Danuta Stenka, Maciej Stuhr gibi isimlerin oyuncu kadrosunda yer aldığı film, Gabi ve onun zengin ailesine takıntılı olan Tomek karakterlerini odak noktasına alıyor. İntihal için hukuk fakültesinden çıkarıldıktan sonra Tomek, bir pazarlama ajansında çalışmaya başlar ve liberal bir politikacının itibarını yok etmekle görevlendirilir. Film, Tomek’in bu süreçte yaptıklarını ve Gabi ile olan ilişkini mercek altına alıyor.

Jan Komasa imzalı film, dünya prömiyerini 15-26 Nisan tarihleri arasında düzenlenecek olan 2020 Tribeca Film Festivali’nde yapacak. Festivalin Uluslararası Yarışma bölümünde yarışacak olan filmin nasıl yorumlar alacağı merak konusu. Jan Komasa’nın yönettiği The Hater’dan yayınlanan fragmanı buradan izleyebilirsiniz.  #Gel Dese Aşk 2.Bölüm 2. Fragmanı ve Özeti #SosyalMedya #Tv #BB

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"