Allgemeines

#Critical Role, The Legend of Vox Machina İçin Muhteşem Bir Yazar Ekibiyle Anlaştı #SosyalMedya #Tv #BB

Critical Role, The Legend of Vox Machina İçin Muhteşem Bir Yazar Ekibiyle Anlaştı

Banu Yapar
11 Mart 2020 – 09:12
Dizi Haberleri

Dungeons & Dragons oyunlarını animasyon serisine uyarlamaya hazırlanan Critical Role ekibi, Kickstarter‘daki hedeflerine ulaştıktan sonra ideallerindeki yazar takımıyla anlaştı. Birbirinden başarılı senaristlerin yer aldığı takım “The Legend of Vox Machina“nın ilk sezonunu yazmaya başladı.

Youtube ve Twitch‘te yıllardır FRP yayını yapan Critical Role grubunun yarattığı Vox Machina efsanesinin başına döneceğimiz “The Legend of Vox Machina” animasyon dizisi Amazon Prime Video‘da yayınlanacak.

  #Formel 1 fährt Top-Quoten bei Sky ein

12 bölümlük ilk sezon için Critical Role ekibinin anlaştığı yazar takımı şu isimlerden oluşuyor: Brandon Auman (Star Wars Resistance, Teenage Mutant Ninja Turtles), Ashly Burch (Adventure Time), Jennifer Muro (Star Wars: Forces of Destiny, Justice League Action), Marc Bernardin (Castle Rock, Carnival Row), Chris “Doc” Wyatt (Star Wars Resistance, Marvel’s Ultimate Spider-Man), Kevin Burke (Star Wars Resistance, Marvel’s Rocket & Groot), Daniel Thomsen (Westworld) ve Mae Catt (Transformers: Cyberverse, Marvel Rising).

► Critical Role’un Dungeons and Dragons Animasyonu The Legend of Vox Machina, Kickstarter’da Rekor Kırdı

Critical Role ekibi Matt Mercer, Marisha Ray (Keyleth), Travis Willingham (Grog Strongjaw), Sam Riegel (Scanlan Shorthalt), Liam O’Brien (Vax), Laura Bailey (Vex), Taliesin Jaffe ve Ashley Johnson‘ın seslendirme yapacağı “The Legend of Vox Machina“, bir grup ikinci seviye maceracının diyarlarını korkunç canavarlardan ve karanlık büyülü güçlerden kurtarmasını konu alıyor. Maceranın ilk sezonunda karakterlerimiz ölümsüz devlerle yüzleşecek, uğursuz bir necromancer ile çarpışacak ve grupları içine sızan güçlü bir lanetle mücadele edecek. Serüvenleri boyunca ekip olarak çalışmayı öğrenen grup aile olmayı da keşfedecek.

  #Berliner Liebeslieder: 12 Songs zum Valentinstag von Bowie bis „Liebe zu dritt“

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"