Allgemeines

#Da 5 Bloods izle

Da 5 Bloods

Da 5 Bloods izle Netflix

Netflix yapımı bir film olan Da 5 Bloods izlemek isteyenler, film 12 Haziran 2020 tarihinde dijital platformdaki yerini alacak. Baş rollerinde Delroy Lindo, Jonathan Majors, Clarke Peters’in yer aldığı filmin türü dram olup, 2 saat 35 dakikalık süreye sahiptir.

Da 5 Bloods Filmi Konusu | Oyuncuları :

Yönetmenliğini Spike Lee’nin üstlendiği filmin baş rollerinde Delroy Lindo, Jonathan Majors, Clarke Peters’in yer alıyor. Afro-Amerikalı dört kişi, Vietnam Savaşı’na katılmışlardır. Savaşın üzerinden yıllar geçmiştir ve bu gaziler bir araya gelirler. Manga komutanlarının cesedini ve gömülü olan bir altın zulasını bulmak üzere harekete geçen ekip Vietnam’a doğru hareket eder. Gömdükleri altın zulasını bulmak için Vietnam’a giden ekip üyeleri bir yandan altını bulmak için çalışırken diğer yandan da geçmiş anıları ile yüzleşirler.

Daha çok bu tarz makaleler okumak isterseniz Genel kategorimizi veya Dizi Film izlemek için Dizi & Film izle kategorimizi ziyaret edebilir ayrıca aşağıda vermiş olduğumuz Dizi & Film Sitemizden istediğiniz diziyi filmi izleyebilirsiniz.

Dizi || Film izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"