Sozialen Medien

#Dan Brown İmzalı The Lost Symbol’dan Uyarlanan Langdon’da Robert Langdon’ı Ashley Zukerman Canlandıracak #SosyalMedya #Tv #BB

Dan Brown İmzalı The Lost Symbol’dan Uyarlanan Langdon’da Robert Langdon’ı Ashley Zukerman Canlandıracak


Dan Brown’ın The Lost Symbol romanından uyarlanacak Langdon dizisinde Robert Langdon’ı Manhattan ve Succession gibi dizilerle tanınan Ashley Zukerman canlandıracak.

Dan Brown’ın yarattığı kurgusal bir karakter olan Robert Langdon, Harvard Üniversitesi’nde simgebilim profesörü olarak görev alırken atıldığı maceralarla edebiyat dünyasında dikkat çekmişti. A Beautiful Mind ve Cinderalla Man filmleriyle izleyicinin beğenisini kazanan Ron Howard, Dan Brown’ın Robert Langdon’lı The Da Vinci Code – Da Vinci Şifresi, Angels and Demons – Melekler ve Şeytanlar, Inferno – Cehennem romanlarını sinemaya uyarlamış; usta oyuncu Tom Hanks ise bu üç filmde Robert Langdon karakterini canlandırmıştı.

  #Drehstart des MDR-Polizeiruf-Jubiläumsfilms

2016 yapımı Inferno’dan sonra Robert Langdon karakterinin maceraları, televizyon dünyasına taşınıyor. Geçtiğimiz yıl NBC, Dan Brown’ın The Lost Symbol – Kayıp Sembol romanını diziye uyarlamak için hazırlıklara başlamıştı. İsmi Langdon olarak belirlenen dizi, Robert Langdon’ın gençlik yıllarına odaklanacak. Kaçırılan akıl hocasını kurtarmak ve küresel bir komployu durdurmak için kendini bir dizi ölümcül olayların içerisinde bulan Robert Langdon’ın maceralarını mercek altına alacak.

The Lost Symbol’dan Uyarlanan Langdon’ın Pilot Bölümünü Dan Trachtenberg Yönetecek

Variety’nin haberine göre Manhattan ve Designated Survivor dizilerinde rol alan, son olarak Altın Küre ve Emmy ödüllü Succession dizisinde izleyici karşısına çıkan Ashley Zukerman, Langdon dizisinde Robert Langdon’ı canlandıracak.

  #Mad Max: Furiosa – Soll Endzeitfilm der Superlative und Beginn einer Saga werden

Öte yandan dizinin senaryosunu Revenge, Criminal Minds ve The Crossing dizilerinin senaristi olarak tanınan Dan Dworkin ve Jay Beattie ikilisi kaleme alıyor. Dan Brown ve Ron Howard’ın yürütücü yapımcıları arasında yer aldığı dizinin pilot bölümünü ise ilk uzun metrajı 10 Cloverfield Lane ile adını geniş kitlelere duyuran ve bu filmden sonra Black Mirror ve The Boys dizilerinin bazı bölümlerine imza atan Dan Trachtenberg yönetecek.

Ashley Zukerman’li The Lost Symbol uyarlaması Langdon’ın yayın tarihi henüz netlik kazanmadı. Kaynak materyali ve ana karakteriyle merak uyandıran diziyle ilgili yeni gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"