Sozialen Medien

Deadpool 3 onaylandı: Yeni Deadpool filmi ne zaman yayınlanacak?

Marvel Sinematik Evreni içerisinde yer alacak olan ilk Deadpool filmi Deadpool 3 onaylandı!

Ryan Reynolds, Deadpool 3 filminin Marvel Studios tarafından yapımına başlandığını duyurdu. Disney’nin 20th Century Fox’u satın alışının resmileşmesiyle Deadpool, Marvel evrenine geçişte rebootlanmayacak tek X-Men karakteri olarak açıklanmıştı. İlk iki Deadpool filminin yüksek başarısı düşünülürse, Disney şirketi Ryan Reynolds ile yoluna uzun süre devam edecek gibi gözüküyor. Deadpool filmleri R-Rated olmasına rağmen dünya genelinde toplamda 1.5 milyar dolar hasılata ulaşarak tüm zamanların en çok hasılat yapan X-Men markası olmayı başarmıştı.

İlk iki Deadpool filmi dünya çapında toplam 1.5 milyon doların üzerinde hasılat elde etti

Marvel çatısı altında izleyeceğimiz ilk Deadpool filminin yapım aşamasında olduğu ünlü aktör Ryan Reynolds tarafından doğrulandı. Marvel Studios, San Diego Comic-Con 2019 esnasında 4. Faz’da yer alacak film ve dizileri duyurmasının ardından X-Men ve Fantastic Four markalarına ait işlerin de yapım aşamasında olduğunu açıklamıştı. Fakat ikinci filmin ardından Deadpool özelinde bir devam filmine dair herhangi bir bilgi paylaşılmadı. Ryan Reynolds, geçtiğimiz Ekim ayında Marvel Stüdyoları’ndaki bir toplantısından fotoğrafını paylaşmıştı. İşte o birliktelik ilk meyvesini vermek üzere!

Live With Ryan and Kelly programında konuşan Reynolds, Deadpool markasının geleceğine dair bazı açıklamalarda bulundu. Ünlü aktörün söylediğine göre Marvel Studios, yeni bir Deadpool filmi için hazırlıklara çoktan başladı.

”Şu anda tüm ekiple beraber yeni film üzerinde çalışıyoruz. Artık Marvel çatısı altındayız ve bu büyük ligin içerisinde olduğumuz anlamına geliyor.”

Ryan Reynolds

İlk X-Men filmlerinin ardından beyazperdede ismi dahi hatırlanmayan bir yan karakterden öteye geçemeyen Deadpool’u ana akıma kazandıran Ryan Reynolds, üçüncü film için herhangi bir tarih paylaşmadı. Disney şirketinin geçtiğimiz yaz aylarında Deadpool karakterinin solo filmlerini R-Rated, diğer MCU karakterleriyle bir arada olduğu filmleri ise PG-13 olarak vizyona sokmayı düşündüğü konuşuluyordu. Deadpool karakterinin MCU’ya dahil oluşunun en önemli getirilerinden biri olarak diğer Marvel karakterleriyle sınırsız etkileşim içerisinde olma şansı görülse de, karakterin Disney çatısı altında eski R-Rated tadını yakalayıp yakalayamayacağı henüz şüpheli. Deadpool, çizgi romanlarda özellikle Spider-Man gibi şu sıralar MCU’nun tepesinde yer alan birçok karakter ile birlikte oldukça eğlenceli maceraların içerisinde yer aldı. Karakter, Fox çatısı altında yalnızca ana X-Men filmlerinde kullanılmayan karakterler ile ekranı paylaşma şansı yakalayabilmişti. Bu durum Marvel cephesine geçmesiyle birlikte Deadpool ve seyirci lehine değişebilir.

Ryan Reynolds, Live With Ryan and Kelly programında konuştu

Deadpool 3 filmi için henüz onaylanmış bir tarih bulunmasa da Marvel’ın 4. Faz’ı için 2022 ve 2023 yılları içerisinde ismi belirtilmeyen birden fazla yapım planladığı biliniyor. Wade Wilson da bu tarihler içerisinde MCU’ya girişini gerçekleştirebilir. Deadpool karakterinin MCU’ya dahil olması aynı zamanda X-Men markası için de büyük önem taşıyor. Disney ve 20th Fox Century arasında gerçekleşen satın alım sonrasında X-Men ve Fantastic Four karakterlerinin hakları Disney’e geçmişti. Marvel’ın bu iki büyük marka için 4. Faz ve sonrasında neler planladığı merakla bekleniliyor.

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"