Technologie

Diesel On Fadelite tanıtıldı; Wear OS’lu akıllı saat!

Akıllı saat pazarına Wear OS işletim sistemli yeni bir model daha eklendi. Karşınızda CES 2020’de tanıtılan Diesel On Fadelite.

Diesel On Fadelite, firmanın ürün gamına eklediği Android temelli Wear OS işletim sistemine sahip en yeni modeli konumunda. Yukarıda da görebileceğiniz üzere kaslı sayılacak bir tasarımı bulunan model, kırmızı gibi iddialı bir gövde rengiyle alınabiliyor. Gücünü Snapdragon Wear 3100 işlemciden alan ve GPS ile habız sensörlerine de sahip olan saat, aynı zamanda bir NFC de taşıyor. Hem kadın hem de erkekler için tasarlandığı aktarılan modelin henüz tüm teknik detayları paylaşılmıyor. Yuvarlak bir gövde yapısına sahip olan akıllı saat, elbette su geçirmiyor ve birçok kalemde aktivite takibi yapabiliyor. Google Asistan desteği unutulmayan Diesel imzalı saat, bünyesinde sadece bir adet fiziksel kontrolcü taşıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Diesel On Fadelite standart bir akıllı saat

İstenirse şeffaf gövdeyle de elde edilebilecek saat, mart ayında 275 dolardan raflardaki yerini alıyor. Türkiye’ye de ilerleyen dönemde geleceği tahmin edilen model, çok fazla dikkat çekmiyor. Akıllı saat açısından sönük geçen CES 2020, Apple Watch’ın karşısına henüz sağlam birer seçenek ekleyebilmiş değil. Bu durum gerçekten ilginç görünüyor. Dikkat çeken bir modelin önümüzdeki ay Samsung’dan gelebileceği tahmin ediliyor.

İlginizi Çekebilir

Dikkat çeken kablosuz şarj cihazı

Daha çok teknoloji makalesi okumak isterseniz teknoloji kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"