Sozialen Medien

#Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde ayrılıklar sevdaya dahildir! #SosyalMedya #Tv #BB

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde ayrılıklar sevdaya dahildir!

BuradaBiliyorum.Com /Detay – Başrollerini İbrahim Çelikkol ve Demet Özdemir’in oynadığı gerçek bir hayat hikayesi olan Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde 10 bölüm geride kaldı. İki ünlü ismin başarılı uyumları sonucunda dizinin geldiği nokta beklentilerin bile üzerinde yer alıyor.

Her hafta müthiş bir duygu seli yaşanan dizide Zeynep ve Mehdi’nin aşkları bir başlıyor, bir ara veriyor…Gelgitli bir ilişkinin yaşadığı karakterleri yeniden bir ayrılık dalgası vuracak. Benal hamile. Zeynep, Mehdi’yi terk etmeye karar veriyor. Bir mektup ve gözyaşlı bir Mehdi kalıyor geriyor. İzleyiciler mektupta ne yazdığını da çok merak ettiler. Zeynep’in ‘Seni seviyorum’ notuyla biten mektup severek ayrılanlara bir örnek…

  #Sevda Erginci toplumsal duyarlılığı ile beğenileri topladı! #SosyalMedya #Tv #BB

“Ayrılıklar sevdaya dahildir” sözü Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde yeniden yaşanacak. Zeynep ve Mehdi bir daha nasıl buluşacak, aşklarını nasıl sürdürecek izleyiciler merak içinde. Birçok izleyicinin ağzından çıkan cümle ise “Benal aradan çekil” şeklinde.

18 Mart Çarşamba akşamı yayınlanacak olan Doğduğun Ev Kaderindir 11. yeni bölümden ilk fragman yayınlandı. Videodan detayları izleyebilirsiniz.

Haberleri instagram’da takip et –> @BuradaBiliyorum

Abone olun

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"