Sozialen Medien

Doğduğun Ev Kaderindir Söylesene şu kaderin hiç mi suçu yok şarkı sözleri kim söylüyor – BB

Doğduğun Ev Kaderindir Söylesene şu kaderin hiç mi suçu yok şarkı sözleri kim söylüyor diye merak edenler için TV8 ekranlarında Çarşamba akşamları yayınlanan Doğduğun ev Kaderindir dizisinin ikinci bölüm 3. fragmanı oldukça güzel bir şarkıyla ekrana geldi. TV8 ekranlarında yayınlanan doğduğun ev Kaderindir dizisinde aynı semtte farklı dertle büyümüşüz biz sen sokakta ben evimde üşümüşüz biz diye devam eden şarkının sözleri ve müziği oldukça merak edildi.

Doğduğun Ev Kaderindir Söylesene şu kaderin hiç mi suçu yok şarkısıDoğduğun Ev Kaderindir Söylesene şu kaderin hiç mi suçu yok şarkı

Doğduğum ev Kaderindir dizisinde 15 Ocak 2020 çarşamba akşamı yayınlanacak olan yeni bölümde çalan şarkı ömür boyu birbirimize gelmişiz de başka başka yollarda yürümüşüz biz diye devam eden hem sözleri hem de şarkının kime ait olduğu merak edilen bu şarkıyı ilk olarak dizioyuncu.com sitesinde sizlerle paylaşıyoruz. Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde çalan şarkı sözleri kim söylüyor merak edenler için Söylesene şu kaderin hiç mi suçu yok şarkısını sizler için araştırdık.

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde İbrahim Çelikkol ve Demet Özdemir başrolleri paylaşırken Zeynep ve Mehdi’nin öyküsü çok güzel bir şarkı ile taçlandı diyebiliriz ve bu şarkıyı kimin söylediğini şarkının sözleri ile birlikte sizlere burada yazmak istiyoruz. Dizide çalan söylesene kaderin hiç mi suçu yok şarkısını söyleyen sanatçı Ezgi Koca, şarkısının adı ise hayat kavgası işte doğduğun ev Kaderindir dizisinde ikinci bölümde yani 15 Ocak çarşamba akşamı yayınlanacak olan yeni bölüm de çalan güzel şarkının sözleri.

Doğduğun Ev Kaderindir Kabahatim büyük gibi bakma bana Söylesene şu kaderin hiç mi suçu yok şarkı Sözleri

Aynı Semtte farklı dertle büyümüşüz biz
Sen sokakta ben evimde üşümüşüz biz
Ömür Boyu birbirimize gelmişiz de
Başka başka yollarda yürümüşüz biz

Hayatta kaybetmişiz ama
Belki aşkta kazanırız
Şu talih dönerse bizimde yüzümüze gülerse
Sen Benim ben senin göğsüne uzanırız

Yaralarımı sar diye geldim de sana
Bir de baktım senin yaran benden de çok
Kabahatim büyük gibi bakma bana
Söylesene şu kaderin hiç mi suçu yok
Yaralarımı sar diye geldim de sana
Bir de baktım senin yaran benden de çok
Kabahatim büyük gibi bakma bana
Söylesene şu kaderin hiç mi suçu yok

Doğduğun Ev Kaderindir Bir de baktım senin yaran benden de çok Kabahatim büyük gibi bakma bana Söylesene şu kaderin hiç mi suçu yok kim söylüyor?

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde çalan Kabahatim büyük gibi bakma bana Söylesene şu kaderin hiç mi suçu yok şarkısını seslendiren kişi Ezgi Koca, şarkısının adı ise hayat kavgası. İşte merak edilen o güzel ses sizler için Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde mükemmel bir şarkıya imza atıyor ve Söylesene şu kaderin hiç mi suçu yok şarkısıyla efsane bir iş çıkarıyor.

İbrahim Çelikkol ve Demet Özdemir’in başrolleri paylaştığı Tv8 ekranlarının yeni dizisi “Doğduğun Ev Kaderindir” için özel olarak hazırlanan “Hayat Kavgası” şarkısı yayınlandığı anda sosyal medyanın gündemine oturdu. Twitter sarsıldı desek yeridir adeta, Murat Güneş’in söz ve müziğini hazırladığı, Cem Öğet’in aranjesini yaptığı ve Ezgi Koca’nın seslendirdiği Hayat Kavgası şarkısı büyük beğeni topladı. Yeni bölümde dizide çalan Söylesene şu kaderin hiç mi suçu yok şarkısı hakkında sizlerde yorumlarınızı aşağı yazın lütfen..

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!