Sozialen Medien

#Dr. Mehmet Öz’ün Korona Virüsü İçin Tavsiyeleri #SosyalMedya #Tv #BB

Dr. Mehmet Öz’ün Korona Virüsü İçin Tavsiyeleri

Amerika’nın tanınmış ünlü doktorlarından Mehmet Öz katıldığı televizyon programında  yapılması gereken ilk şeyin evin sınırlarını kapamak olduğunu söyledi.

Katıldığı bir TV programında konuşan Doktor Öz, “Genç insanların,  yayınlanan mesajları algılamasından etkilendim. Bazı istisnalar var. Bir balonun içinde yaşıyorlardı, evlere kapanacaklarını duyduğunda üniversitede okuyan oğlum, ilk kapatılan okullardan biri olan Harvard’a gidiyordu, şaşırdılar. Ama yaklaşık 48 saat boyunca olanları izledikten sonra tehlikeyi fark ettiler. Bu olay çok önemli. Genç neslimizin aslında yetişkin olma ve katkıda bulunma şansı” diye konuştu.

Mehmet Öz ayrıca dışarıdan gelen kutulara karşı insanların tedbirli olmalarını, ayakkabılarını kapıda çıkarmalarını, dışarıda giydikleri kıyafetleri yıkamalarını ve dışarıdan getirdikleri yiyecek kaplarından kurtulmalarını tavsiye ederek, “Ama yapılması gereken ilk şey evinizin sınırlarını kapatmaktır” dedi.

Korona Virüs Yüzeylerde Ne Kadar Süre Yaşar?

Tıbbi Maske Kullanımı Nasıl Olmalıdır? T.C. Sağlık Bakanlığı…

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"