Sozialen Medien

#Dünya Prömiyerini 44. Toronto Film Festivali’nde Yapan Anne at 13.000 ft’ten Fragman Yayınlandı #SosyalMedya #Tv #BB

Dünya Prömiyerini 44. Toronto Film Festivali’nde Yapan Anne at 13.000 ft’ten Fragman Yayınlandı


Dünya prömiyerini yaptığı 44. Toronto Film Festivali’nin Platform bölümünde mansiyon ödülü kazanan, Kazik Radwanski imzalı Anne at 13.000 ft’ten fragman yayınlandı.

Bir filmin sinemaseverlere ulaşmasında film festivallerinin etkisi büyük. Toronto, Cannes, Venedik, Berlin gibi prestijli film festivallerinde prömiyerini yapan filmler, sinemaseverlerin dikkatini çekme konusunda büyük bir avantaj yakalıyor. Dünya prömiyerini geçtiğimiz yıl 44. Toronto Film Festivali’nde yapan Anne at 13.000 ft filmi de bahsettiğimiz bu duruma örnek göstereceğimiz filmler arasında yer alıyor.

  #Zwischen Sorge und Hoffnung

44. Toronto Film Festivali’nin Platform bölümünde mansiyon ödülü kazanan Anne at 13.000 ft, geçtiğimiz ay 70. Berlin Film Festivali’ne de konuk oldu. 70. Berlin Film Festivali’nin Forum bölümünde gösterilen filmi, 2012 yapımı Tower ve 2015 Toronto Film Festivali’nde gösterilen How Heavy This Hammer filmlerine imza atan Kazik Radwanski yönetiyor.

70. Berlin Film Festivali’nin Forum Bölümünde Yer Alan Anne at 13,000 ft’ten Fragman Yayınlandı

Kazik Radwanski ‘nin yönettiği filmin oyuncu kadrosunda Deragh Campbell, Matt Johnson, Dorothea Paas, Lawrene Denkers gibi isimler yer alıyor. Toronto’dan aldığı yorumlardan hareketle film, başrol oyuncusu Deragh Campbell‘in başarılı performansıyla adından söz ettiriyor. Filmde Deragh Campbell, Toronto’da bir çocuk bakım merkezinde çalışan 20’li yaşlarının sonlarındaki Anne karakterine hayat veriyor.

  #Don’t Worry Darling – Florence Pugh auf der Flucht: Erstes Bild zum Schocker mit Star-Cast

Günlük hayatın karmaşasından bunalan Anne, arkadaşının bekarlığa veda partisinde paraşütle atlama etkinliğine katılıyor ve kendini daha önce fark etmediği kadar özgür hissediyor. Stresli yaşamında aradığı kaçış yolunu bulduğunu hisseden Anne, bu etkinlikten sonra hayata daha farklı bir açıdan bakmaya çalışıyor. Ülkemizde bir festival kapsamında görmeyi umduğumuz filmden yayınlanan fragmanı buradan izleyebilirsiniz.Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"