Sozialen Medien

#Dwayne Johnson ve Emily Blunt’lı Jungle Cruise Filminden Yeni Fragman Yayınlandı #SosyalMedya #Tv #BB

Dwayne Johnson ve Emily Blunt’lı Jungle Cruise Filminden Yeni Fragman Yayınlandı


Dwayne Johnson ve Emily Blunt’ın başrollerini üstlendiği Jungle Cruise filminden yeni fragman yayınlandı. Jaume Collet-Serra’nın yönettiği film, 24 Temmuz’da vizyona girecek.

Disneyland’de bulunan Pirates of the Caribbean ve Tomorrowland gibi eğlence turlarını sinemaya uyarlayan Disney, bu kez de tema parklarındaki bir diğer atraksiyon olan Jungle Cruise’ü sinemalara taşımaya hazırlanıyor. İzleyicileri Amazon ormanlarının derinliklerinde eğlenceli bir maceraya çıkaracak olan Jungle Cruise filmi, bu yıl sinemaseverler ile buluşacak.

Son yıllarda Hollywood’un en önemli yıldızlarından biri hâline gelen Dwayne Johnson ile son olarak Mary Poppins Returns’te sinemaseverlerin karşısına çıkan Emily Blunt‘ın başrollerini üstlendiği film için tanıtım çalışmalarını sürdüren Disney, filmden yeni bir fragman yayınladı.

  #Quotencheck: Die Klinik – Ärzte, Helfer, Diagnosen

Dwayne Johnson ve Emily Blunt’lı Jungle Cruise, 24 Temmuz’da Vizyona Girecek

Birlikte Bad Santa, I Love You Phillip Morris ve Focus gibi filmlere imza atan Glenn Ficarra ile John Requa‘nın senaryosunu kaleme aldığı film, teknesiyle Amazon ormanlarının derinliklerine seyahatler düzenleyen cesur bir kaptanla araştırmasını tamamlamaya kararlı bir kaşifin birlikte tehlikeli bir maceraya atılmasını konu alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda Orphan, Unknown, The Shallows gibi filmlerle tanınan Jaume Collet-Serra oturuyor.

Filmden şu ana kadar yayınlanan fragmanlar, Disney’in Pirates of the Caribbean ve The Mummy gibi gişede başarı yakalamış serileri andıran yeni bir serisi yaratma niyetinde olduğunu düşündürüyor.

Oyuncu kadrosunda Dwayne Johnson ve Emily Blunt’a Édgar Ramírez, Jack Whitehall, Jesse Plemons, Paul Giamatti gibi isimlerin eşlik ettiği Jungle Cruise, 24 Temmuz’da vizyona girecek.

  #Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde ayrılıklar sevdaya dahildir! #SosyalMedya #Tv #BB

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"