Technologie

Elektrikli bisiklet pazarının dikkat çeken yeni üyesi: Luna Fat BABE

Elektrikli bisiklet pazarı 2020’de de hız kesmeden büyümeyi sürdürüyor. Bu sefer karşımızda kalın lastikli Luna Fat BABE bulunuyor.

Elektrikli bisiklet pazarında artık her ihtiyaca yönelik bir model bulunuyor. Bu alanın en yeni modeli olan Luna Fat BABE (Bad Ass Belt Ebike), ilk olarak ilginç ismiyle dikkat çekiyor. Görebileceğimiz üzere Maxxis imzalı çok kalın lastikler üzerine kurulan model, ön kısmında Rockshox Bluto süspansiyon sistemi taşıyor ve Tektro Dorado dört pistonlu disk frenler üzerine kuruluyor. Pili orta kısmında yer alan modelin, Bafang M600 motoru ise merkezde karşımıza çıkıyor. Bu motor ile 800W güç / 120 Nm tork sunan ve beş vites Sturmey Archer RSX-RK5 ile donatılan bisiklet, bünyesinde 48v 13.5ah Panasonic GA pil taşıyor. Pedal desteği yanında motosiklet gibi de kullanılabilen elektrikli bisiklet modelinin, henüz ilginç olarak menzili ya da hızı paylaşılmıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Luna Fat BABE, ucuz bir elektrikli bisiklet değil

Özellik kumsal gibi yerlerde bisiklet kullanmak isteyenler için harika görünen elektrikli bisikletin, açıklanan yurt dışı ön sipariş fiyatı 2.750 dolar seviyesinde yer alıyor. İlerleyen dönemde 1.5 kW güce ulaşacak bir Ludicrous Mode güncellemesi de alacak denilen bisiklet, alanında oldukça rekabetçi görünüyor ancak çok yüksek satış rakamlarına ulaşabilecek izlenimi oluşturmuyor.

İlginizi Çekebilir

Bu da yük taşıma odaklı bisiklet


Daha çok teknoloji makalesi okumak isterseniz teknoloji kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!